Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mistrzowie telemówienia

(4)
Telewizyjny talk-show przeżywa kryzys, bo i sama telewizja sprzysięgła się przeciwko niemu. Nawet gwiazdy tego gatunku nie zawsze dają sobie radę.
 • 2011-02-22 15:58 | Jakubbo

  .

  Niestety u nas można tylko pomarzyć, bo żałosne wybryki majewskiego trudno uznać za talk show, a sformułowanie program rozrywkowy to w jego przypadku nadużycie.
  A i nieśmiertelność serialu klan w którym najbarzdziej emocjonującym punktem odcinka bywa smażenie jajecznicy też jest kuriozalna.
  Tak samo jak z resztą taneczne popisy połamańców z you can dance, żal oglądać (w porównaniu do edycji zagranicznych).
  No ale są przynajmniej Spadkobiercy, więc może idzie ku lepszemu?
 • 2011-02-22 19:17 | gjs

  Re:Mistrzowie telemówienia

  Tyle tylko, ze Larry King byl notorycznie NIEPRZYGOTOWANY
 • 2011-02-24 20:02 | nikt

  Re:Mistrzowie telemówienia

  Dlaczego we wszystkich artykułach tyle jest angielszczyzny?? Czy na prawdę nie da się zastąpić angielskojęzycznych zwrotów odpowiednikami polskimi ? Osoba, która zawodowo zajmuje się pisaniem, nie powinna mieć z tym problemu.
 • 2011-02-25 01:39 | mrj

  Re:Mistrzowie telemówienia

  zastanawiam się dlaczego autor artykułu zawęził cały amerykański rynek gadanych programów do raptem trzech może najpopularniejszych ale tylko trzech programów oraz osobowości je prowadzących. nawet jak teza iż talk-showy są w odwrocie jest prawdziwa, to bez powiedzenia choćby kilku zdań na temat reszty amerykańskich programów tego typu jest zwyczajnie pusta
  przecież w amerykańskiej wielkiej czwórce stacji telewizyjnych abc, nbc, cbs i fox jest całe pasmo programów late night. takie nazwiska jak Letterman, O'Brien, Leno, Carson czy Fallon to może nie ikony popkultury ale na pewno jej kluczowe elementy. bez choćby wspomnienia na ich temat nie można mówić o porządnym artykule.