Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co powinno byc Nasza DUMA???

(1)
2011-02-25 11:12 | marekkopala
Witam, tym razem juz kolego, kolezanko. Poniewaz chce przekazac wiecej tresci, wiec moje posty, wpisy sa dluzsze od Waszych. Nawet w stadzie <krolikow> jest przodownik i cala reszta poustawiana w hierarchi stada. To co umieszczam w postach i odpowiedziach powinno sklonic forumowiczow do przywiazywania wiekszej starannosci i dbalosci do pisania postow, komentarzy zwiazanych z rozwojem Kraju a nie kolesiostwem wsrod forumowiczow. Gdybys przeczytal moja strone to bys wiedzial/a/ ze strona ta wysunalem swoja kandydature na PREZYDENTA RP. Teraz probuje zostac poslem abym od srosdka mogl drazyc poczynania rzadowcow, parlamentarzystow, ministerstw i administracji panstwowej. Aby do pracownikow panstwowych dotarlo ze praca na panstwowej posadzie to jest dla nich i ich rodzin duma, dowartosciowaniem, chluba, a oni w zamian maja sie rewanzowac sumienna, odpowiedzialna, uczciwa praca, patriotyczna praca dbajac o Ojczyzne. Przeciez pracownicy administracji panstwowej obracaja sie wsrod nowych przepisow, ustaw i czy to problem aby wychwytujac niespojne nieuczciwe przepisy zglaszali je w ministerstwie pod ktore podlegaja i wyprostowywali te przepisy. Byc moze nie musialby wtedy istniec program dla reporterow, dziennikarzy z nieuczciwoscia, nieudacznictwem pracownikow instytucji panstwowych. A tak tlamszenie, odmienianie w telewizji slowa polityka to jest bezmozgowie podciagajace pod to slowo wszystkie popaprane decyzje rzadowcow. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl