Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Forumowicze do BOJU!!!???

(1)
2011-02-26 13:20 | marekkopala
Kazdy z forumowiczow ma wlasny sposob patrzenia na wydarzenia w Kraju. Jednak pisanie i wywnetrznianie sie postami czy wpisami pod postem, nie oddaje pelnych mozliwosci danego forumowicza i forumowiczow w naprawie OJCZYZNY /KRAJU+NARODU/. Poniewaz nie wiem jak chcecie zaangazowac sie, tylko pisaniem, czy dzialaniami w naprawe zycia calego polskiego spoleczenstwa. Aby forumowicze zaczeli dzialaniami naprawiac Kraj proponuje zalozenie Partii Forumowiczow. Parti ludzi ktorzy zaangazowani sa w krytykowanie pociagniec rzadowcow,czy partii politycznych. Wiec jesli tak otwarcie i krytycznie beda podchodzili do dzialan w partii forumowiczow, bedzie to partia ludzi rownych o duzym potencjale ekonomicznym, gospodarczym i patriotycznym. Wiec forumowicze do boju. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl