Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński o Olejnik: Nawet nie próbuje udawać ...

(3)
2011-03-01 19:09 | Kolega królika

2011-03-01

Olejnik nawet nie próbuje udawać, że jest dziennikarzem.

- To co zrobił przewodniczący Mariusz Błaszczak to był protest przeciwko temu, że pani Olejnik nie pozwala na normalnych zasadach uczestniczyć mu w dyskusji, czyni go ofiarą takiego ataku ze wszystkich stron, przy czym sama w tym ataku uczestniczy. Nawet nie próbuje udawać, że jest dziennikarzem, jest stroną i to stroną, która często wręcz, można powiedzieć, dowodzi tym atakiem - oznajmił Jarosław Kaczyński w Radiu Maryja.

Prezes PiS był gościem Radia Maryja we wtorek po południu. Prowadzący o. Jacek Cydzik najpierw zagaił go o stan debaty publicznej w kontekście tego, że Mariusz Błaszczak "był zmuszony wyjść ze studia" podczas audycji Moniki Olejnik. Jak pan ocenia stan debaty publicznej - zapytał Kaczyńskiego. W odpowiedzi prezes najpierw pochwalił Radio Maryja za to, że w nim debata nadal jest możliwa i na poziomie, ale to wyjątek i zaatakował: - Poziom jest fatalny, to poziom pyskówki, poziom którego nie jesteśmy w stanie dłużej tolerować. To jest skierowane przeciwko jednej sile, przeciwko Prawu i Sprawiedliwości. To co zrobił przewodniczący Mariusz Błaszczak to był protest przeciwko temu, że pani Olejnik nie pozwala na normalnych zasadach uczestniczyć mu w dyskusji, czyni go ofiarą takiego ataku ze wszystkich stron, przy czym sama w tym ataku uczestniczy. Nawet nie próbuje udawać, że jest dziennikarzem, jest stroną i to stroną, która często wręcz, można powiedzieć, dowodzi tym atakiem - wyjaśnił słuchaczom Radia Maryja Jarosław Kaczyński.


Hehehe, Stokrotka jest dalej na 'krótkiej liście"?


 • 2011-03-01 20:48 | Sławomir Osiński

  Re:Kaczyński o Olejnik: Nawet nie próbuje udawać ...

  Jarosław Kaczyński w stacji Tadeusza Rydzyka?. Po jego obrażliwych wobec Prezydenta i jego małżonki wypowiedziach?.Przypomnę:

  -oszust ulegający Żydowskiemu lobby.
  -czarownica, która jako pierwsza powinna się poddać eutanazji.
  -nie róbmy z szamba perfumerii.
  Po takich słowach wobec swojej rodziny ma honor tam bywać?.
  Bojkotował TVN i SUPERSTACJĘ z błachszych powodów.Jak to nazwać?.
  To jest stosowanie zasady,CEL UŚWIĘCA ŚRODKI.Marność nad marnościami.
  Kompletna kompromitacja.
 • 2011-03-02 00:31 | Kolega królika

  Re:Kaczyński o Olejnik: Nawet nie próbuje udawać ...

  Zauważ, że tego typu standardy u tego osobnika już mało kogo nawet dziwią. Dno jest ruchome?

  Co mnie natomiast uderzyło: W odpowiedzi prezes najpierw pochwalił Radio Maryja za to, że w nim debata nadal jest możliwa i na poziomie, ale to wyjątek i zaatakował: - Poziom jest fatalny, to poziom pyskówki, poziom którego nie jesteśmy w stanie dłużej tolerować. To jest skierowane przeciwko jednej sile, przeciwko Prawu i Sprawiedliwości.

  Nie jesteśmy tolerować, itp. Hmmm, czasy jednej-jedynej słusznej linii? Ten człowiek należy do poprzedniej epoki czyli "demokracji" i posłuszeństwa wymuszonych przez czołgi "sojusznika" ... kiedy wreszcie stanie się to przejrzyste nawet dla "Ściany Wschodniej"?