Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sukces ministra Grabarczyka

(5)
Spore zmiany w rozkładzie jazdy tym razem nie wywoływały chaosu. Szkoda, że to jedyna dobra wiadomość dla pasażerów.
 • 2011-03-01 19:29 | Adam 2222

  Intelektualny sukces Geniuszy Narodu Polskiego, pociągi odjeżdżają z istniejących peronów. Dziękuje panie premierze Tusk

 • 2011-03-01 20:24 | Asia

  Re:Sukces ministra Grabarczyka

  Tak w ramach przyzwoitości pasowałoby dodać, że zmiany te są spowodowane modernizacją lini kolejowych. Chyba, że pan redaktor potrafi tak to zorganizować aby remont był realizowany a i połączeń było więcej. W takim razie polecam posadę w PKP
 • 2011-03-01 22:14 | PatrykS

  Re:Sukces ministra Grabarczyka

  Bez żartów, jak remontowali linię kolejową z której korzystam, a ta nalezy raczej do ruchliwych (Katowice - Kraków), to owszem pociągi nie były punktualnie, co zrozumiałe, ale jeździły wszystkie. Nikt nie odwołuje pociągu przejeżdżającego pół Polski, bo jest remont na 5km torów...
 • 2011-03-02 09:37 | panpikus

  Re:Sukces ministra Grabarczyka

  Nikt w tym rządzie nie ma jasnej wizji rozwoju kolei, usilne dążenie do wybudowania KDP tzw.Y należy raczej zaliczyć do kolejnego chwytu marketingowego tego coraz bardziej nieudolnego rządu. Ciągnąca się "wieki" modernizacja magistrali Trójmiasto - Wawa jest przykładem nieprzygotowania kolei a w zasadzie zarządzających koleją do takich wyzwań. A można było np. wyremotować najpierw linię Gdańsk - Bydgoszcz - Toruń - Kutno a potem zamykać odcinkami linę E-65 i modernizować, a pociągi puszczać objazdami. Myślę że tak prowadząc prace już dawno linia ta byłaby zmodernizowana. Coraz bardziej uwidacznia się fakt że POstawiono na autostrady, tylko i tu zaczyna się wszystko sypać. Nie dziwi zatem coraz mniejsza różnica między PO a PiS.
 • 2011-03-02 09:45 | mikesz

  Re:Sukces ministra Grabarczyka

  Bardzo proszę nie imputować panu ministrowi rzeczy na które nie ma on zupełnie wpływu.Minister Grabarczyk ma podległych mu pracowników którzy w ramach pragmatyki służbowej odpowiadają za powierzone im odcinki pracy,czyli prawidłową działalność i pomyślny rozwój PKP.