Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego PiS się sam anihiluje w TVP?

(1)
2011-03-02 02:20 | Kolega królika

2011-03-01

Kaczyński ogłosił w zeszłym tygodniu, że jego partia jest anihilowana, co prawdopodobnie ma mu przysporzyć nowych wyborców. Dowodów na tę anihilację aż nadto. Bo przecież PiS-owscy dziennikarze są wykluczani z mediów publicznych, szef klubu PiS Mariusz Błaszczak musiał się ewakuować ze studia Moniki Olejnik, bo groziło mu tam polityczne unicestwienie.

Nawet na premierze filmu "Czarny czwartek" posłowie PiS nie mogli czuć się dobrze i uciekli, bo prowadzącym dyskusję był Jerzy Fedorowicz, poseł PO, czyli partii zbratanej z generałem Jaruzelskim.

Ale w poniedziałek wieczorem PiS odzyskał władzę w TVP. I teraz ma ją do spółki z SLD (a ta partia to się dopiero brata z gen. Jaruzelskim).

Jeżeli Kaczyński chce być konsekwentny, powinien z TVP jak najprędzej uciekać, bo przecież nie wypada dogadywać się z ludźmi, którzy bronią Jaruzelskiego. No i trudno być ofiarą anihilacji, gdy ma się prezesa największej telewizji w Polsce. Czy PiS sam siebie anihiluje w TVP, żeby być nadal anihilowanym?