Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

(18)
Nawet jak na nasz emocjonalny i tabloidowy rynek medialny, wywiad z posłanką PiS Beatą Kempą w weekendowej „Rzeczpospolitej” to prawdziwe kuriozum.
 • 2011-03-02 14:14 | Werbalista

  Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Ze wszystkim sie zgadzam, ale czy ktos moglby mi wyjasnic dlaczego partia o nieznanym programie i reprezenetowana przez osoby takiego pokroju ma poparcie az 30 procent spoleczenstwa?
 • 2011-03-02 14:27 | rebel

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Rz: Jak panią przyjęto w Kielcach?

  Beata Kempa, posłanka PiS: Znakomicie! W ciągu jednej doby odebrałam 721 sygnałów poparcia od społeczności kieleckiej.

  http://www.rp.pl/artykul/618082_Kempa--Ma-pan-na-mnie-zlecenie-.html

  Może Pan skomentuje bo ja nie potrafię.
 • 2011-03-02 14:57 | jagat

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  to nie świadczy dobrze o tym społeczeństwie
 • 2011-03-02 15:30 | http://bartekksepka1991.blog.onet.pl/

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Niestety, jakie społeczeństwo, taka władza. Na PiS głosują wsie, czyli ludzie słabiej wykształceni, bardziej podatni na tą retorykę, demagogię i nie rzadko kłamstwa. Taka jest prawda. Nawet ci z wyższych sfer, intelektualiści, przedsiębiorcy, jeśli na Platformie się zawiedli, to na PiS niegdy nie zagłosują.
 • 2011-03-02 15:38 | tkw

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Dla równowagi - czekam na artykuł o Niesiołowskim.
 • 2011-03-02 16:32 | Mike

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  też czekam na takie obiektywne wypociny na przedstawiony przez Ciebie temat. No cóż niby jest demokracja i niby dziennikarze powinni być bezstronni zwłasza ci, którzy uważają się za tych wielkich jak Lis.
  A tu kaszana a nie obiektywizm.
 • 2011-03-02 17:08 | Werbalista

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  @ 2011-03-02 16:32 | Mike

  Prosze sie nie obrazic, ale z tym "obiektywizmem dziennikarzy", to jakas bzdura, ktora nie wiadomo kto wymyslil (a wlasciwie wiadomo - sam prezes). Otoz to reporterzy powinni byc obiektywni, jesli chodzi o relacjonowanie faktow i zdarzen. Samolot spadl i to jest fakt. Czy na pokladzie byl czlonek grupy Wawele, czy tez najgorszy prezydent w polskiej historii juz nie nalezy do faktow. Tym zajmuja sie felietonisci oraz inni dziennikarze, ktorzy glosno mowia o swoich pogladach i wcale nie musza byc obiektywni, jak np. ojciec dyrektor - tez dziennikarz w koncu. Mamy juz jasnosc?
 • 2011-03-02 17:14 | ivo

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Nie będzie żadnej równowagi, bo nie ma nad Wisłą zjawiska równoważnego PiSowi. Sam biedny Niesiołowski (faktycznie nerwowy i potrafiący być chamskim), choćby wyszedł z siebie nie pokona armii ludzi, wśród których pogarda, paranoja i resentyment jest zdecydowanie bardziej regułą niż wyjątkiem. Nie mówiąc o tym, że przerasta intelektem lwią część owej armii, a to niestety w tym przypadku słabość a nie broń.
 • 2011-03-03 03:38 | zero

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Beata Kempa to ulubienica dziennikarzy.Jak z ekranu lub gazet wieje nudą to zapraszają ją do studia lub redakcji.Tacy dziennikarze jak Rymanowski lub Olejnik jeszcze ją podpuszczają,a po wyjściu ze studia ryją ze śmiechu.Każda audycja lub wywiad z panią Kempą kończy się awanturą i o to chodzi.Jest ruch w interesie,jest szmal na kolejne platformo-buty pani Olejnik.PiS ma jeszcze wielu takich wampirów np.
  pani Marzena Wróbel. Jak ona się odezwie to tracą się przysłowiowe kartofle w piwnicy.Z kolei inny aniołek Jara pani Fotyga ma taki uśmiech że rodzice zakrywają dzieciom oczy bo w nocy mają koszmary.Może ci aktorzy polskiej sceny politycznej(bo trudno nazwać ich politykami)poczują się urażeni ale tak was odbieramy.
 • 2011-03-03 08:36 | Anastazja

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Bo 30 proc. społeczeństwa to takie Kempy i Błaszczaki.
 • 2011-03-03 10:10 | sugadaddy

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Słabe masz rozeznanie. Jest kupa ludzi - jako tako wykształconych, którzy kiedyś wydawali się całkiem normalni - a teraz dostali tzw. małpiego rozumu i kontakt z nimi się urwał. Kochaja JK i koniec. Żadne argumenty do nich nie przemawiają i choćby Kaczor, przyznał, że to on ponosi winę za katastrofę smoleńską, to i tak nie zmieniłoby to ich, dla niego poparcia. Wymyśliliby sobie uzasadnienie jego działania, uzasadnienie, które nie tylko usprawiedliwiałoby to, ale (wbrew logice) dodawałoby mu jeszcze więcej splendoru. Mózg ludzki to skomplikowana maszyneria i żadne reguły go nie obowiązują. Ten sam człowiek wyśmieje kogoś kto twierdzi, że widział czarownicę latającą na miotle, ale wierzy w kręgi zrobione przez kosmitów, a także, że z wody można zrobić wino, rozmnożyć chleb czy wskrzesić zmarłego.
  PS. Co to są "wyższe sfery"?
  PS.2 Takie, a nie inne zachowanie troglodytów z pisu, wynika z cackania się z nimi - PO robi wszystko, byle nie drażnić (prezydent Komorowski, którego PIS nie uznaje, zamierza zaprosić Kaczyńskiego do samolotu) dziennikarze też nie chcą się narażać, toteż chamy pozwalają sobie coraz więcej. Kaczyński skutecznie zastraszył wszystkich, nie przebierając w środkach.
  PS.3 Ciągle słyszę, że PO różni się od PIS-u.Ja twierdzę, że niewiele; prosze spojrzeć jak prezydent Komorowski kontynuuje politykę swego poprzednika - święto żołnierzy wyklętych.
 • 2011-03-03 13:12 | Caramba

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  PiS ma poparcie TV Trwam, Radia Maryja i innych rydzykowych mediów o zasięgu większym niż kraj. Jest to układ: my wam głosy - wy nam pieniądze. Media mają podobny "etos" i podobne "rozumowanie" do reprezentowanego przez posłankę Kempę. PiS wspierany jest przez prawie cały kościół katolicki i część prasy a do niedawna przez TVP i Polskie Radio. Zresztą, PiS znowu rządzi w mediach.
  Trzydzieści procent uciułane przez PiS w wyznaniowym państwie to śmiesznie mało.
 • 2011-03-03 13:12 | Jolanta

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Właściwie to ja nie czytam Polityki,z uwagi na nazwiska,jakie tu piszą.Są to autorzy niewiarygodni,słabi warsztatowo.Materiał-wywiad z P.Poseł pióra M.Janickiego to żenada ,tak tendencyjnego tekstu nie czytałam dawno.Już widzę grymas na twarzy autora,pan po prostu nie potrafił wyjść poza profil swojej redakcji.
 • 2011-03-03 14:50 | ivo

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  No bo większość polityków PiS to naturalni ulubieńcy mediów, nie dadzą się nudzić, to dziennikarskie samograje. Tu piszę się o wywiadach, wychodzeniach ze studia, ale przecież, tuzy tej partii, takie jak prezes, Macierewicz, Ziobro, Richard Czarnecki nie muszą być nigdzie zapraszani, wystarczy, że otworzą usta i jest ruch w interesie. W sumie byłby to niezły ubaw dla 70% społeczeństwa (a mówimy tylko o głosujących, nie wiemy ilu niegłosujących to też bawi), gdyby nie pewien koszmarny szkopuł: to ludzie, którzy naprawdę mogą mieć wpływ na władzę... Tak jak ci wszyscy groteskowi dyktatorzy ze swoimi kompleksami, maniami wielkości, którzy, dopóki tylko się ich ogląda, budzą rozbawienie, ale jak użyją swego instrumentarium władzy na serio to śmiesznie być przestaje...
 • 2011-03-03 18:40 | one

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Aby było jescze śmieszniej to ojcem medialnym pani Kempy jest kto? no kto zgadnie? Otóż sam Dzeus czyli Donald Tusk.To on na Olimpie zdecydował ..będzie komisja hazardowa.Gawiedź się trochę nudzi ,zrobimy igrzyska!Jako bogom prawie równy sam stanął na arenie.13 godzin z panią Beatą.
  Tak ją wymęczył,że biedaczce wszystko się w końcu poplątało.Tak więc z mało znanego krzykacza sejmowego pani Beata została pasowana przez Tuska na postać rozchwytywaną przez media ,zwłaszcza TVN .Co się tyczy samego TVN to stacja ta zapewnia pełną obsługę medialną dla PiS a zwłaszcza samego Jara.Tabun wysoko opłacanych dziennikarzy,kamerzystów,dzwiękowców uzbrojonych w sprzęt którzy ludzie z TVP widzą tylko w katalogach, gania 24 godziny na dobę za pisowcami.Każde beknięcie Prezesa i jego świty jest błyskawicznie komentowane i omawiane w wielogodzinnych audycjach.Kaczynski powiedział to,Kaczynski powiedział tamto ,Kaczyński podniósł oczy i spojrzał w niebo , Kaczyński ziewnął....Kaczyński,Kaczyński ,Kaczyński,Kaczyński....
  W TVN24 słowo "Kaczyński" to fudament przekazu,słyszane chyba kilkaset razy dziennie.Swojemu dobrodziejowi powinni przed wejściem do gmachu TVN24 postawić na wzór złotego cielca wierną kopię jego postaci wykonaną ze szczerego złota.Jak przystało na prawdziwego mentora Prezes czasami huknie na nich.Jesteście niegrzeczni! Nie przyjdę do was!Wtedy wpadają w rozpacz i koszty bo trza wysłać kogoś np.do Egiptu a to kosztuje i w sumie co to kogo obchdzi ..same nudy.
 • 2011-03-03 19:21 | mag

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Poziom twojej polszczyzny i zdolność rozumienia tekstu, który nie pochodzi z łam czasopism jedynie wiarygodnych i obiektywnych, wskazuje wyraźnie na to, że mieścisz się w przedziale 30 proc. społeczeństwa "zaczadzonego" PIS-em. Oświecam cię, że M. Janicki napisał komentarz do wywiadu a nie "materiał wywiad - wywiad z P.Poseł". Zapomniałaś dodać Najjaśniejszą (P.Poseł)
 • 2011-03-05 15:04 | Marta_z_Danii

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Z treścią tej rozmowy powinni zapoznać się ci wszyscy, którzy dzisiaj skarżą się, że „cholernie ciężko głosować na Platformę”. Jeśli tak, to głosowanie na PiS wymaga heroizmu.
  Redaktorze Janicki, dlaczego uparcie Pan twierdzi, ze rozczarowani PO zaglosuja na PiS? Przeciez to absurd.

 • 2011-03-08 00:07 | Nemo

  Re:Politycy PiS i trzaskanie drzwiami

  Prawie jak Kępa!