Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Senator porzucił PiS i przeszedł do PSL

(2)
2011-03-03 18:54 | Kolega królika


PAP, 2011-03-03

Senator z Opola Norbert Krajczy opuścił klub PiS i przeszedł do klubu PSL. Krajczy z list Stronnictwa będzie też startował w tegorocznych wyborach do Senatu. "Chcę przede wszystkim więcej pracować, a mniej krytykować" - tak senator uzasadnił swoją decyzję.

O transferze senatora poinformował na konferencji prasowej w Sejmie przewodniczący klubu PSL Stanisław Żelichowski. Podkreślał, że Krajczy jako lekarz i dyrektor szpitala wie jakie są oczekiwania Polaków. - I te oczekiwania na pewno nie są takie, żeby wszyscy z wszystkimi walczyli. Dlatego przyszedł do nas i bardzo się z tego cieszymy - powiedział.

Sam Krajczy zapewnił, że jego przejście z klubu PiS do PSL nie jest ucieczką, bo w PiS nic mu nie zagrażało. - Myślę po prostu, że nadszedł czas, by przejść do działania, a nie tylko do krytykowania. Moi wyborcy to w większości mieszkańcy małych miasteczek i wsi, więc myślę, że przydam się koleżankom i kolegom z PSL, a jako lekarz chcę przede wszystkim więcej pracować, a mniej krytykować - podkreślił.


Wygląda na to, że ten statek tonie, a sternik jaki jest każdy widzi :)