Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To trzeba przeczytać.

(2)
2011-03-05 20:09 | tkw
http://biznes.onet.pl/wielki-brat-rzucil-polski-rzad-na-kolana,18567,4201244,prasa-detal
 • 2011-03-07 01:02 | molo

  Re:To trzeba przeczytać.

  Na onet.pl Palikot przekonuje, że jest w stanie stworzyć rząd bezpartyjny, oczywiście ze sobą jako premierem.

  1. Palikot bezpartyjny - no comments

  2. Chęć zdobycia władzy jest tak przemożna, że nawet brednie o rządzie bezpartyjnym są możliwe. Już widzę jak polskie partie polityczne zgodnym chórem oddają władzę komuś spoza układu - ale może to jest pomysł, zamiast wyborów do sejmu wybory Mister Polonia ? Wygrasz - w nagrodę stanowisko premiera !

  3. ale najlepsze, to "Według słów Palikota "PO to partia bardzo ksenofobiczna i bardzo zbliżona do PiS i ojca Rydzyka." - Jedyna różnica między PO i PiS to "pudel" Donalda Tuska - stwierdził były poseł". Ciekaw jestem, czy miłośnicy Palikota zadadzą sobie narzucające się pytania - facet, to ty przez tyle lat byłeś w partii takiej jak PIS ? Ty ?! I przez tyle czasu wychwalałeś PO a teraz mówisz, że PO nie różni się od PIS ?!
  Czasem zastanawiam się, czy polscy politycy są takimi kretynami, czy jednak my jesteśmy takimi kretynami, których można i należy tak traktować. Wiarygodność ? Pojęcie nieznane w polskiej polityce.