Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niesiolowski forever

(8)
2011-03-05 20:23 | tkw
Co powiedział Marcin Meller:
"
Marcin Meller, redaktor naczelny "Playboya", poinformował za pośrednictwem serwisu Facebook, iż jego cierpliwość się wyczerpała i zapowiedział, że w najbliższych wyborach nie zagłosuje na Platformę Obywatelską. "Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa" - pisze.

"Nie zrobiliście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że »Miro«, jak gdyby nigdy nic, kandyduje z Waszych list do Sejmu. No to dajcie jeszcze »Rycha«, »Zbycha« czy jak się ci panowie nazywają" - czytamy w oświadczeniu naczelnego "Playboya".

Jak pisze dalej Meller, on za "katastrofalne błędy" zostanie wyrzucony ze swojej pracy, tymczasem "wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę".

"Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu dowcipów Bronisława Komorowskiego, zostałby rozjechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza" - kontynuuje naczelny "Playboya"
"

A co ma o tym do powiedzenia Niesiołowski:
"Niech sobie pisze i robi, co chce. On w ogóle nic nie rozumie, jest niekompetentny, jest ignorantem. A poziom argumentacji w tym liście jest żałosny"
 • 2011-03-06 11:56 | wladimirz

  Niesioł stracił do końca rozum i jak go Tusk z mediów nie wycofa to będzie za to za chwilę płacić...;-)

  Można tak jak Nisioł atakować sobie przeciwników w rodzaju PiS(choć nie jest to najefektywniejsze), ale atakowanie reprezentantów grup wyborców w tym stylu to normalne samobójstwo polityczne!!!
 • 2011-03-06 13:52 | tkw

  Re:Niesiolowski forever

  do 2011-03-06 11:56 | wladimirz

  "Można tak jak Nisioł atakować sobie przeciwników w rodzaju PiS(choć nie jest to najefektywniejsze)"

  TKW: moim zdaniem chamstwo nigdy nie jest uzasadnione. Efektywność to nie jedyne kryterium, jest też coś takiego jak kultura osobista. Pozwolę sobie też zwrócić uwagę na fakt, że Stefan Niesiołowski jest wicemarszałkiem sejmu RP, jednym z 10-ciu najwyższych rangą ludzi w Polsce. Można rzec - jaki Niesiołowski taka jego partia. Niestety można też rzec - jaki Niesiołowski taki sejm.

  pozdrawiam
 • 2011-03-06 16:31 | wladimirz

  Piszę o efektywności polityczno-wyborczej, a nie o kulturze, bo to ostatecznie jaoś przemawia do ludzi polityki!

  Jest grupa wyborców, których takie jak Niesioła atakowanie PiS czy innych przeciwników politycznych rajcuje(w moim poście poddaję w wątpliwość bilans polityczny takich działań!)! Podobnie jak wśród wyborców PiS jest np.znaczna grupa, którą rajcuje lansowany szczególnie przez braci Kaczyńskich styl totalnej podejrzliwości, niewiary w ludzi oraz poszukiwania spisków i układów. Nie podoba mi się rozbudzanie takich postaw ale rozumiem jego racjonalne intencje, choć bilans dla Polski jest raczej niekorzystny.
  Tu natomiast Niesioł po chamsku atakuje własnych wyborców,czym ich trylko może jeszcze bardziej zniechęcić!!!Co już nijakiej racjonalności nie podlega - to tylko prawdziwa natura się z Niesioła pod wpływem sondazowego strachu wydobywa...;-)
 • 2011-03-06 16:35 | tkw

  Re:Niesiolowski forever

  do 2011-03-06 16:31 | wladimirz

  Zgodziłbym się z Tobą w 100% gdybyś nie napisał "Można tak jak Nisioł atakować sobie przeciwników w rodzaju PiS". Chamstwo jest chamstwem. Więc zgadzam się tylko w 99%.

  pozdrawiam
 • 2011-03-06 17:32 | niedzielan

  Re:Niesiolowski forever

  Jeśli chodzi o "tego",którego imienia nie powinno się wypowiadać,jest dawno niebytem.Czy zdaje sobie z tego doskonale sprawę?Dlaczego PO zrobiła z niego frontmena na swoją zgubę pewnie się kiedyś dowiemy.Systematycznie zatapia ten poszarpany aferami okręt.Jego wypowiedzi są odrażające.Niech mu ziemia lekką będzie.Są ciekawsze tematy niż ten.Od początku PO gra na czas pozorami.Tracimy My wszyscy!Wypowiedzi "tego nic" świadczą o tym,że PO gnije od środka.Panowie w stolicy sądzą,że wszystko trzeba mierzyć ich miarą. Naród jest cierpliwy.Aż za bardzo.Serdeczności.Niedzielan.
 • 2011-03-06 19:51 | tkw

  Re:Niesiolowski forever

  do 2011-03-06 17:32 | niedzielan

  Z pewną nieśmiałością pozwolę sobie zauważyć, że "ten pan" jest jedną z 10-ciu najwyższych rangą ludzi w Polsce - jest wicemarszałkiem Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Można rzec ze smutkiem - jaki wicemarszałek taki sejm. Można też rzec "jaki frontman taka partia".

  pozdrawiam
 • 2011-03-07 00:39 | bolec

  Re:Niesiolowski forever

  Można też rzec "jaki frontman taka partia".
  -------------
  PiS mi zaczęło imponować, bo tam nie ma klientów psychiatryka ... tkw, węź się chłopaczku!