Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trzęsienie ziemi w Japonii

(6)
Trzęsienie ziemi w północnej Japonii mogło mieć nawet 8,9 stopni w skali Richtera. Są dziesiątki zabitych i rannych, w miastach widać uszkodzone budynki i pożary. Fala tsunami weszła wgłąb lądu.
 • 2011-03-11 11:16 | Vera

  To klęska polskiego dziennikarstwa

  Tyle godzin od trzęsienia a ciągle nie wiemy, co Pani Kempa ma na ten temat do powiedzenia. Ciągle nie wiemy, że według Panów Błaszczaka i Brudzińskiego gdyby PiS rządził, to nie miałoby to miejsca.
  Ciągle też nie wiemy od Pana Kaczyńskiego, że to wina Tuska i PO. Ciągle nie słyszymy od Pana Niesiołowskiego, że PiS wygaduje głupoty i moralnie jest to niedopuszczalne.
  Ciągle też nie wiemy, czy SLD przez to wzrośnie jak ceny jabłek i ryżu.
  A Pani Olejnik ciągle nie zapytała, co Pani Kluzik ma do powiedzenia na temat tego, że Pan Schetyna nic nie powiedział. Widocznie sama sobie przerwała i nie może się odblokować trzęsie się bo nie wie, co dalej.
  Tymczasem w sytuacji tego wielkiego nieszczęścia jacyś nieproszeni i przypadkowi widzowie zostają przypadkowymi i nieproszonymi gwiazdami dziennikarstwa w TVN24.
  Oj

  P.S. Współczuję Japończykom. Naprawdę. Tylko co im z tego
 • 2011-03-11 14:08 | bryka

  Re:Trzęsienie ziemi w Japonii

  Sformułowanie "szczęście w nieszczęściu" jest wyjątkową bzdurą.To wyjątkową sprawnością,intelektem,pracowitością i dyscypliną Japończycy opanowują zagrożenia
 • 2011-03-11 14:10 | psr18gh

  Re:Trzęsienie ziemi w Japonii

  A to PIS wtopił. Kto teraz z Polaków zwróci uwagę na ich ostatni spot w TV?
 • 2011-03-11 15:53 | Grace

  Re:Trzęsienie ziemi w Japonii

  Masz rację bryka. To są właśnie wszystkie te cechy narodu, na które Polacy w ostatnich latach są ślepi. Zamiast je rozwijać, wolą się modlić i zazdrościć innym, nawet w nieszczęściu. Strach pomyśleć co by się działo w Polsce przy tak sprawnym i kompetentnym zarządzaniu, jakie mamy przez ostatnie lata.
 • 2011-03-12 08:21 | kris10000

  Re:Trzęsienie ziemi w Japonii

  To straszna tragedia, współczuję dla Japonii,

  Czy nie można tego przewidzieć?

  Pewnie tak, ale trzeba dokształacać ludzi w centrach Nauki i kształcić obywateli w tym kierunku.
 • 2011-03-13 10:40 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Trzęsienie ziemi w Japonii

  Bezwzględne prawo silniejszego będące pochodną braku szacunku do nadrzędności praw stworzenia i natury będzie się tylko nasilać.
  Trzeba już zdawać sobie sprawę z konsekwencji ewolucyjnych przemian na naszej gwieżdzie SŁOŃCE w wyniku wypalania się wodoru.Tym bardziej ewolucja ludzkiego myślenia musi być ukierunkowywana na podniesienie znaczenia WARTOŚCI.
  Nie tylko zapobieganie,ale i ratownictwo,a zatem czy nie konieczność restrukturyzacji sił militarnych w ujęciu globalnym ? !
  Potrzeba jest matką wynalazku,może i w takim kierunku,że szczytem dążeń religijnych ludzkości jest prawdziwie chrześcijaństwo w swej najbardziej rozwiniętej postaci?
  Choćby ma przecież wspólne korzenie z islamem w postaci antycznej kultury greckiej,która to kultura była przecież o krok od Boga Filozoficznego.
  Rozwój w Formule 3E to jest zbliżenia do siebie punktów widzenia ekologicznego,ekonomicznego i etycznego,z odejściem od tezy,że KŁAMSTWO jest czynnikiem rozwoju intelektualnego człowieka.