Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sejmowa Komisja rekomenduje uchylenie immunitetu Kaczyńskiemu

(1)
2011-03-17 17:16 | Kolega królika

PAP, 2011-03-17

Sejmowa Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich rekomenduje posłom uchylenie immunitetu szefowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, o co wnioskował b. wicepremier i b. lider LPR Roman Giertych.

- Zarzuty, które były w tle tego wniosku, a więc wykorzystywanie organów państwa do zbierania haków na konkurencję polityczną były wysokiego kalibru. Roman Giertych na posiedzeniu komisji potwierdził, że ma niezbite dowody w sądzie i jeżeli da się mu szansę, to je udowodni - powiedział reporterowi Jerzy Budnik.

- Posiedzenie komisji było burzliwe i dość długie, ale w konkluzji uznaliśmy, że coś jest na rzeczy - dodał.

Sprawa dotyczy wywiadu Giertycha dla "Rzeczpospolitej" z 2010 roku, w którym stwierdził on, że za rządów PiS Kaczyński zbierał "haki" na politycznych rywali.


Późno bo późno ale wygląda na to, że jeszcze można liczyć na sprawiedliwość w Wolsce :)