Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Zakon PC" kłóci się z ziobrystami

(1)
2011-03-17 18:05 | Kolega królika

PAP, 2011-03-17

Podczas posiedzenia Komitetu Politycznego doszło do konfliktu między grupą związaną z europosłem Zbigniewem Ziobrą, a tzw. "zakonem PC" - wynika z informacji PAP uzyskanych od polityków PiS. Spór dotyczył obsady funkcji szefa partyjnej młodzieżówki i jej przyszłego kształtu.
Według informatorów PAP w kierownictwie PiS, w środę Komitet miał podjąć decyzję o tym, kto zostanie szefem młodzieżówki - Forum Młodych PiS - jednak po kilkugodzinnej dyskusji jej nie podjęto.

Politycy zaliczani do tzw. "zakonu PC" oraz młodzi posłowie PiS poparli kandydaturę Marcina Mastalerka, twórcy programu PiS dla młodych, pełnomocnika obywatelskiego komitetu ws. przywrócenia ulg na przejazdy dla studentów i uczniów.


Ziobro już dzisiaj przygotowuje 'plany ewakuacji' na czas powyborczy ... to będzie nieodwołalny koniec Kaczołapa!