Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Warto przeczytać

(5)
2011-03-17 20:06 | tkw
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/frontalny-atak-na-polska-mlodziez-liczy-sie-piwo-m,1,4213734,wiadomosc.html
 • 2011-03-17 20:41 | konrad44

  Re:Warto przeczytać

  Jako student pierwszego roku, jako pilny obserwator ludzi, jako człowiek trzymający się zasad moralnych, tudzież etycznych, jako kolega, przyjaciel, wróg masy ludzi, ułomny ciałem, idealista, parający się pisaniem czegoś, co może przypominać poezję - zgadzam się z filozofem.

  Tylko, że nie wszyscy "młodzi ludzie" to synowie marnotrawni.

 • 2011-03-17 20:52 | tkw

  Re:Warto przeczytać

  No witam !

  Też uważam, że facet ma rację i cieszę się, że moja Córka nie jest taka.

  p.s.
  Na razie znalazłem 4 wcielenia Kolegi Królika, jednym z nich jest "tkw" ale pisany "na czarno".

  pozdrowionka
 • 2011-03-17 21:16 | konrad44

  Re:Warto przeczytać

  Ale to jest poważny problem. Powiedzmy za dwadzieścia lat, jacy ludzie będą nami rządzili ? Tacy beztroscy, bogaci idioci ? Przygłupy, którzy dzięki tatusiom, wujkom i dziadkom dostaną pracę ? Miernota intelektualna, oczytana w Men's Health (jakkolwiek to się nazywa)Gali i Super Expressie ?

  Pozdrawiam serdecznie
 • 2011-03-17 21:26 | tkw

  Re:Warto przeczytać

  do 2011-03-17 21:16 | konrad44

  to wygląda na problem, ale może nie będzie tak źle. Są też lepsi. A poza tym przez te 20 lat będzie niejedna zawierucha a wtedy z ludzi wychodzą czasem dobre cechy.

  pozdrawiam