Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozkaz: "Zgasić Pamięć!"

(2)
2011-03-17 21:33 | konrad44
http://www.youtube.com/watch?v=Zvb47wLbn10

Forumowicze, co o tym sądzicie ?
  • 2011-03-17 23:16 | camel

    Re:Rozkaz:

    Cała ta historia od samiutkiego początku, czyli od politycznej hucpy pod tytułem "Katyń" poprzez głupi wypadek i żenujące rozróby tłuszczy - to ponury spektakl. Do czasu, kiedy Kaczyńscy pokazali swoje oblicza byłem krytyczny w stosunku do katolickiej, ale miałem pewne nadzieje związane z cywilizowaniem się naszego społeczeństwa. Kaczyńscy zbudzili hydrę ciemnoty, podłości, skrzyżowali ją z katolstwem najgorszego autoramentu i wystawili przeciwko naszemu panstwu i nam, Polakom. Nie ma słów mogących opisać ohydę tego zjawiska.