Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Polityka" tubą propagandową p.Hall? W papierowym wydaniu pojawił się gloryfikujący przymusowe(!) posłanie 6-latków do szkół niezależnie od sensu i stworzonych warunków tekst Ewy Winnickiej!!!

(2)
2011-03-18 08:10 | wladimirz
Wiadomo, że decyzja ta nie ma uzasadnienia ani w doświadczeniach pedagogicznych(np.w Finlandii(!!!) i Szwecji do szkół idą i będą szły 7-latki!!!) ani w istniejących mozliwościach sfinansowania tego przedsięwzięcia.
Wszystko w oparciu o absurdalne ekstrapolowanie dzisiejszych tendencji na rynku pracy i demograficznych na lata po roku 2030!!!;-)
W tekście jest też masa innych idiotyzmów!!!
A kiedyś "Polityka" to był taki dobry tygodnik!!!;-)
 • 2011-03-18 13:31 | jvelzkeyek

  Re:

  Chorzy nowatorzy  Sześciolatki do szkół, do likwidacji szkoły.

  Urzędnicy słowami wywołują efekt wesoły.

  Nonsensy w oświacie i edukacji na każdym kroku.

  Ze śmiechu aż boli mnie w boku.

  Proponuję przekształcić kuratoria

  w dobrze urządzone sanatoria.

  Mogłyby leczyć nowatorów

  z przypadłości urzędniczych a nawet chorób.