Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Serdeczna prośba o wypełnienie ankiety - osoby bezrobotne

(1)
2011-03-18 10:52 | ania_ekonomia
Witam serdecznie,

jestem studentką II roku studiów uzupełniających na wydziale Ekonomii Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie tej ankiety - w szczególności osoby bezrobotne. Kwestionariusz jest prosty i wypełnienie go zajmuje niewiele czasu.

Z góry dziękuje. Poniżej link do ankiety.

http://moje-ankiety.pl/respond-6601.html

Brakuje mi 14 ankiet pomóżcie proszę :)