Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ciekawa opinia

(2)
2011-03-19 20:55 | tkw
Z onet.pl:
"
- PO jest partią typowo polską - korporacją zbudowaną na wzorze nieboszczki PZPR. Jest bardzo krucha, może szybko zniknąć. Partia bezideowa, oportunistyczna nie budzi uczucia przywiązania i emocjonalnego zaangażowania, nie ma też strategicznych partnerów, którzy są z nią na dobre i na złe. Elektorat PiS wskoczy w ogień za Jarosławem Kaczyńskim. A kto wskoczy za Donaldem Tuskiem? - powiedział Andrzej Olechowski w dużym wywiadzie dla Onet.pl, który już jutro ukaże się na łamach portalu.
"

TKW: nie lekceważyłbym opinii założyciela PO mimo, że już z niej odszedł (chyba). Zwracam też uwagę, że opinia ta jest zgodna z opinią pana Czapińskiego zamieszczoną w wywiadzie w "POlityce" bodajże 16.07.2010 (wywiad przeprowadzał Jacek Żakowski). Ja też się z tym zgadzam. Warto przeczytać całość wywiadu Olechowskiego, w końcu to Jeden z "tenorów" (ciągle nie mogę odżałować, że ten najlepszy z nich trzech - Maciej Płażyński - już nie żyje ...)