Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fiskalizacja prawników od maja 2011 !

(6)
2011-03-23 13:24 | Perseusz
Mówiło się o tym wiele, a teraz wcale, a jeśli już to w atmosferze Faktu i opluwania i wyzwisk od złodziei. Czytanie niektórych wypowiedzi jest nawet zabawne. Tymczasem sprawa stałą się faktem i trzeba się jakoś przygotować. Niekoniecznie z kasą fiskalną pod pachą. Są tez inne rozwiązania dla prawników jak oprogramowanie i drukarka fiskalna, na którą tez można dostać refundację. Z resztą co ciekawe, budżet państwa straci na refundacje 250 mln zł.
Dla zainteresowanych: