Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WYWIAD: marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna dla "Polityki"

(5)
Grzegorz Schetyna, marszałek Sejmu, wiceprzewodniczący PO, mówi Janinie Paradowskiej o relacjach z premierem i o tym, co Platforma zrobiła, a czego nie.
 • 2011-03-24 17:03 | dziadek 2

  Rozmowa o wszystkim i o niczym

  Co z nowelizacją ustaw, prawa i zmianami w konstytucji z tego powodu. Dlaczego on i reszta polityków milczy w sprawie wprowadzenia w Polsce sądów ławniczych.
  Dlaczego chowa się za immunitetem poselskim, przed wymiarem sprawiedliwości.
  Jednym słowem najlepiej jeśli by odszedł od polityki i schował się w mysią norę.
 • 2011-03-24 18:19 | z terenu

  Re:WYWIAD: marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna dla

  Szkoda, że nie padło pytanie o kupione przez PO wybory samorządowe w Wałbrzychu. Prokuratura zarzuty postawiła, powiatowe struktury rozwiązano i co dalej? Skończy się jak z aferą hazardową?
 • 2011-03-24 21:22 | dziadek 2

  Re:WYWIAD: marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna dla

  Skomentował bym to że Polsce potrzebny jest wstrząs ale taki jak wojna domowa ale idąc po rozum do głowy to i tak za przeproszeniem czytelników biedak w dupę najbardziej dostanie. A taka menda jedna z drugim z tych polityków ostatnich lat 20-tu, zawsze się gdzieś uchowa i będzie się miała dobrze oraz dalej będzie mącić.
 • 2011-03-27 14:05 | Calpe

  Re:WYWIAD: marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna dla

  Reżyser, Grzegorz Braun czyni historykom oraz dziennikarzom zarzut, że o Grzegorzu Schetynie, jednym z najważniejszych ludzi w państwie, nie ukazała się żadna książka biograficzna. W programie Radia Maryja 29.02.2011. formułuje śmiertelny zarzut, że „Grzegorz Schetyna jest osobą, którego biografię od ćwierć wieku kontrolują sowieckie, post sowieckie służby specjalne” (http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=24874 36 minuta programu) i rzetelnie, jak na możliwości programu, to uzasadnia. Podaje liczne źródła, przywołuje fakty. Dziennikarzom z Warszawy stawia zarzut, że robiąc wywiady z Marszałkiem Schetyną nie zadając mu fundamentalnych pytań, które mogą nas przekonać, że jego teza to brednie.

  Spodziewałem się, że po tamtym programie i stawianych w nim zarzutach, Grzegorz Schetyna wystąpi z powództwem cywilnym wobec Grzegorza Brauna. Zmiażdży jego tezy, skompromituje człowieka i raz na zawsze zniszczy przed sądem.

  Byłbym usatysfakcjonowany, gdyby ten wywiad stał się okazją ku temu, aby ludziom jasno powiedzieć – tak Grzegorz Schetyna jest geniuszem. Zawsze był dzieckiem szczęścia, alfą i omegą, którego nie obowiązują prawa fizyki, polityki, logiki oraz zdrowego rozsądku. Nic z tego, niestety, ten wywiad zawiera – banalne pytania, dziecinne odpowiedzi. Dementi brak, a ciężki zarzut zdrady stanu, wypowiedziany publicznie, pozostaje.
 • 2011-03-28 20:39 | Kolega królika

  Re:WYWIAD: marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna dla

  Za to Tobie, Mieeetkowi i temu dupkowi TKW potrzebna jest stała opieka psychiatryczna :)

  Zapomniałem o Waszym "guru" - flejtuchu Kaczyńskim. Ten pan potrzebuje dodatkowo dentysty ... Na pohybel idiotom, hehe!