Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SLD partia na glinianc nogach?

(2)
2011-03-25 10:22 | Slawczan
Chyba raczej autor artykułu myli sie w swoich diagnozach - SLD jest odrzucane przez wyborców bo zwyczajnie jest niewiarygodne. Ów wychwalany przez p. Redaktora umiar lat 90 to był zwykły konformizm i lęk przed mianem ,,powrotu starego". To dlatego Kwaśniewski grzecznie podpisał konkordat oddając w pacht czarnosukienkowym całą sferę ideologiczna państwa. Obecne ,,prawicowe w większości społeczeństwo" to efekt dwudziestu lat indoktrynacji. I daltego Komisja Majątkowa spokojnie wyłudzała mienie dla tej korporacji. Zwyczajnie - do PZPR szli nie dla ,,idei socjalistycznej" ale dla żłoba a pewne nawyki są trwałe. Owszem pierwsza generacja postkomunistów był zwyczajnie utalentowana ale pozbawiona ideałów całkowicie.
Pisanie o oddaniu władzy w SLD w ręce młodych idealistów po katastrfie Rywinlandu jest grubym nieporozumieniem - owszem metrykalnie są młodzi ale mentalnie idealnie by pasowali do Komitetu Powiatowego Partii w Biłgoraju. Ich największym marzeniem jest większy żłób czyi KC w Warszawie. Sa tak ideowi ,że nie przeszkadzało im pokrojenie mediów publicznych z PiSem czyli swoim absolutnym przeciwieństwem(?). Ideowi? A jakie idały wytrzymają odspawanie od koryta państwowego przez długich sześć lat...
  • 2011-03-25 11:33 | bryka

    Re:SLD partia na glinianc nogach?

    Sławczanie zapał poniósł Cię o jeden most za daleko.Autor właśnie sugeruje,że SLD winna się wyzbyc wszelkiej ideowości i byc jak PO.Jak PO nóżka się powinie to SLD bedzie jak znalazł.Nie podaje recepty na "powinięcie" bo nie wypada.Ten artykuł i ta dyskusja,a także wiadomośc o utajnionym incydencie Tu 154, utwierdza mnie w mniemaniu,że żyję w krainie absurdu.Operetka a jednak smutno.