Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Złodziejski raj na polsko-niemieckim pograniczu

(7)
Niemcy pomstują na Schengen, polityków i złodziei.
 • 2011-03-25 10:56 | bryka

  I Ziobro na granicy nie pomoże

  Walka ze złodziejami na granicy ,chocby bataliony "Żiobrów" tam posłac nie będzie skuteczna.Przecież skok przygotowują w kraju a i z łupem nie chronią się na Księżycu.
  Służb trzyliterowych nie można już zliczyc a na policję forsy brak.Czy "w tym szaleństwie jest metoda" ? jakakolwiek .
 • 2011-03-26 16:59 | antysolidaruch

  Re:Złodziejski raj na polsko-niemieckim pograniczu

  Poco bylo to otwieranie granic? Dla zlodziejstwa, przemytu broni, narkotykow, handlu ludzmi? Po co komu otwarte granice?
 • 2011-03-27 08:11 | andrzej52

  Re:Złodziejski raj na polsko-niemieckim pograniczu

  A może zaproponujesz postawienie nowego muru berlińskiego?
  Podobne problemy, chociaż na mniejszą skalę występują na pograniczu Westfalii w Niemczech i Gelderland w Holandii.Tam jest dużo Turków, Ruskich i Polaków oczywiście. Nawet stare rowery kradna.Po prostu trzeba wychować społeczeństwo, a nie budować nowych granic. Gdyby w 1945 roku nie wyrzucono rdzennych mieszkańców Dolnego Ślaska, oraz północno zachodnich Czech, a na ich miejsce nie sprowadzono przyjezdnych o zupełnie innej kulturze, prawdopodobnie nie było by takich problemów. Muszą minąć pokolenia, aż ludzie ci całkowicie się zasymilują.
 • 2011-03-27 14:43 | serowik

  Re:Złodziejski raj na polsko-niemieckim pograniczu

  Ciekawe co robi i jakie ma sukcesy polska i czeska policja? Skutecznosc jej dzialan? Co sadza o okradaniu Niemcow ich polscy i czescy sasiedzi? Wtedy artykul bylby kompletny.
  Bogdan Serowik
 • 2011-03-28 11:42 | Wlad

  Re:Złodziejski raj na polsko-niemieckim pograniczu

  Moze znajda sie z demobilu karabiny maszynowe, takie z wiezyczek. Zainstalowac i walic , zwierzyna sama padnie. Taki plebs zlodziejski nikomu nie jest potrzebny.
 • 2011-03-28 11:45 | Wlad

  Re:Złodziejski raj na polsko-niemieckim pograniczu

  Ile to lat minelo, od tych wysiedlen. Sugerujesz ze Niemiec to dobry czlowiek. Nie widze wielkiej roznicy. Wsrod zlodziei tez sa. Kiedys u nas kradli wszystko, kolpaki, wycieraczki , akumulatory, a teraz? Spoleczenstwo nie zmienilo sie, ale nie muszego kupowac od zlodzieja.
 • 2011-03-28 12:00 | Not so far away

  Temat do TV? To bedzie katastrofa

  Niech natychmiast ukroca ten zlodziejski proceder, to jest w naszym szeroko pojetym narodowym interesie! 15 lat temu w Niemczech robily kariere kawaly o Polakach jako prymitywnych zlodziejach samochodow. Die Polen klauen - Polacy kradna, takie skojarzenia mial przecietny Niemiec na ulicy, gdy robiono sondaze na nasz temat. Za miesiac ruszy fala wyjazdow zarobkowych. To bzdura, ze niby ci, ktorzy chcieli wyjechac, juz tu sa - oni prowadza dzialanosc jako jednoosobowa firma, teraz zwala tabuny, setki tysiecy, ktorzy beda pracowac dla niezliczonej ilosci Zeitarbeitfirmen - firm zatrudniajacych jako podmioty trzecie, ciagnacce zyski potracajac marze godzinowe ale zalatwiajac wszelkie sprawy prawno-urzednicze.

  Te tabuny to takze bedzie znany wszystkim cwaniacko-cwelowski typ, proletariat, ktory wywola fale nowych kawalow o Polakach, lecz - i to bedzie tragedia - antypolski klimat w mediach (brukowiec Bild) i moze nawet w panstwowej TV. Ze tak sie stanie, to pewne. Polecam przeglad raportow i bilansow najnowszej emigracji polskiej w Wielkiej Brytanii. A wyspiarze sa przeciez ze wzgledu na historie o wiele bardziej tolerancyjnie nastawieni do obcych jezykow, zachowan i kultur. A ksenofobia i faszyzm rodza sie zawsze najpierw w Unterschicht - nizszych warstwach spolecznych, czytajacych brukowce i konsumujacych programy prywatnych stacji TV, ktore na Polakach beda zerowac.