Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

M jak miłość: serial na wieczność?

(7)
Z serialu „M jak miłość” odchodzi kluczowa postać. Może warto wykorzystać okazję, by odważnym ruchem pozbyć się tego tasiemca?
 • 2011-03-25 11:10 | r2d2

  hm

  Fajnie ze autorka przywoluje co raz 'Rodzine Soprano' nie chce sie wyslawiac jaki to genialny serial zeby kogo nie sprzeciwic ale jak jest kazdy moze zobaczyc se sam. I wlasnie czy w Polsce nie byloby szans na nasza wersje, pan Pytlakowski pewnie potwierdzi bez przeszkod ze watkow to rownie trafnej rodzimej intrygi nie brak ba jest o wiele wiecej!!! Nasz polski Tony zaczynal od cinkciarstwa a potem to juz wszyscy wiemy. Problem tylko ze taki serial w imie 'Prawda czasu, prawda ekranu' musialby obrazac politykow, celnikow, lekarzy i wreszcie ksiezy, a na to jeszcze dlugo polski decydent telewizyjny nie bedzie gotowy!
 • 2011-03-25 15:52 | kalarepa

  Re:M jak miłość: serial na wieczność?

  m jak miłość to taka polska wersja mody na sukces....końca nie widać!
 • 2011-03-25 21:44 | joanna kopytowska

  Re:M jak miłość: serial na wieczność?

  M jak miłość ogląda moja mama ,która ma dużo czasu bo jest na emeryturze , mama mówi że lubi tego typu seriale bo są łagodne ,mało w nich przemocy a do serialowych postaci przyzwyczaja się jak do rodziny, ja uważam że jest to marnowanie ogromnych środków publicznych na bazwartościowe artystycznie filmy , czekam na przykład na serial historyczny nakręcony na podstawie książek kurierów z Warszawy Jana Nowaka Jeziorańskiego i Jana Karskiego - Podziemne państwo , to dwa wspaniałe zapierające dech dokumenty bohaterstwa ,brawury z okrutną wojną i wielką polityką w tle , nawet sama podjęłabym się napisania scenariusza na podstawie tych książek,Polacy sami nie wiecie co posiadacie
 • 2011-03-27 12:41 | antyhistoryk

  Re:M jak miłość: serial na wieczność?

  Zajac sie terazniejszoscia a nie wiecznie klepac o przeszlosci.
 • 2011-03-27 14:22 | anty-telewizja

  Re:M jak miłość: serial na wieczność?

  Ja nie oglądam telewizji w ogóle i niczego mi nie brakuje w życiu, polecam.

  Pozdrawiam
 • 2011-03-28 06:35 | jezier

  Re:M jak miłość: serial na wieczność?

  Wydaje mi się, że popełniasz błąd porównując 'M jak miłość' z 'Gotowymi na wszystko' czy 'Rodziną Soprano'. To po prostu inny genre. Spójrz choćby na ilość produkowanych odcinków - w przypadku 'Gotowych' - serie po 12 czy 24 odcinki, w przypadku 'M...' dwa odcinki tygodniowo. Powinno się to to porównywać raczej z 'Modą na sukces', czy 'Days of our lives'.
 • 2011-03-28 08:18 | ILONA

  Re:M jak miłość: serial na wieczność?

  LEBKOWSKA PRZECIEZ MA PODPISANY UKLAD Z PISEM I KACZOREM NA DOZYTOTNIE DOCHODY.DLATEGO 80% POLAKOW NIE PLACI ABONAMENTU. ZA CO MAMY PLACIC ZA SZMATLAWE SERIALE,ZA PONAD STAN ZYCIE MOIM KOSZTEM,NIECH SPADAJA NA SZCZAW I PIENIADZE IM PLACI KACZOR ZE SWOICH SUBWENCJI ALBO OTWORZY SWOJ KANAL ZA SWOJE PIENIADZE. TO WSZYSTKO SPOLECZNE ZERA. """"