Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kozę... wyprowadzić!

(1)
2011-03-25 13:19 | psr18gh
"Kozę... wyprowadzić" to tytuł artykułu prof. Leona Podkaminera w dodatku "ekonomia & rynek" w dzisiejszej Rzeczpospolitej. Pan profesor nie zostawia "suchej nitki" na twórcach OFE. Szczególnie podobają mi się dwa jego zdania: "Należałoby zliberalizować przymusowe członkostwo w OFE. Argumentowałem, że wolny obywatel w wolnym kraju nie może mieć statusu pańszczyźnianego chłopa, który najwyżej ma optować za należeniem to tego czy innego dziedzica."
A nie mówiłem !!! Piszę tutaj od miesięcy o tym na tym FORUM i "jak groch o ścianę". Nawet wśród forumowiczów nie znajduję zrozumienia !