Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto sie boi i zamyka, anie zmyka??

(3)
2011-03-27 13:42 | marekkopala
Ja uruchomilem strone www.polacypobudka.pl aby pokazac polskiemu spoleczenstwu, co powoduje nasze ciezkie zycie w pieknym Kraju. Mimo ze jest mniej wejsc na strone niz sie spodziewalem. Mimo ze nie udalo mi sie strona obudzic i uaktywnic polskiego spoleczenstwa. To jednak ta strona jest dla kogos niewygodna. Najpierw na stronie zostal skasowany licznik odwiedzin dzisiaj, wczoraj, w miesiacu i sumaryczny calkowity wynik wejsc od otwarcia strony. Nastepnie tydzien temu strona zostala zablokowana i nie mozna jej otworzyc. Wiec kto tak dba o przyszlosc naszej Ojczyzny ze blokuje prosta strone, z ktorej moga skorzystac normalni ludzie jak i rzadowcy. Pisalem po to aby rozwijac, rzadowcow i polskie spoleczenstwo, sposob dbalosci i rozwoju Ojczyzny ktora zostawimy naszym dzieciom i wnukom. Jednak zablokowanie strony pokazuje jak niewygodne sa w niej poruszone tematy, dla kogo?. Napewno postwione pytania sa niewygodne dla Ministra Finansow i Prezesa NBP, moze Prezydenta i Premiera. Ale jak my mamy wyjsc z bagna, nedzy i biedy jesli nie beda poruszane mocne i ostre tematy, ktore pokazuja co spych nas w tak kiepskie zycie w pieknym Kraju, nigdy nie wygrzebiemy sie z bagna , nedzy i biedy. Poniewaz za 7 miesiecy beda wybory parlamentarne. Wiec jesli dobrze nie przesiejemy kandydatow i dobrze nie wybierzemy, znowuz na minimum cztery lata zostaniemy bez zmian Krajowych. Bez zmian na lepsze zycie w pieknym Kraju. Bez nadziei na cztery lata zapoczatkowania i pozostawienia lepiej gospodarzonej Ojczyzny naszym dzieciom i wnukom. Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl