Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(10)
To się nazywa skok jakościowy. Znany i ceniony prezenter Zygmunt Chajzer po brawurowej kampanii środka piorącego Vizir oraz loterii „Pusty SMS” wszedł na szczyt sprzedażowej piramidy. Został twarzą telezakupów Mango. Pan redaktor oprócz reklamy kanału poprowadzi własny zakupowy show. Golarka do ubrań – 20 zł, koszerny wibrator – 45 zł. Zygmunta moment prawdy – bezcenny...
 • 2011-03-30 08:32 | Sylwia2404

  Zestawy

  Dziwne zestawy mają ludzie w dziesiejszych czasach...Jarosław Kaczyński cukier,jabłka,kurczak;Zygmunt Chajzer Golarka do ubrań,koszerny wibrator,a Janusz Palikot Tanie wino,prezerwatywy i zestaw kolędowy.Aż strach pomyśleć jaki zestaw by należał do Andrzeja Leppera :D
 • 2011-03-31 00:01 | mlodynie

  re: mea pulpa

  tekst odnosnie wywiadu w przekroju zbyszka zamachowskiego mnie rozwali;-)
  dobre to dawac mi wiecej takich.""
 • 2011-03-31 17:52 | Cisza

  Re:Mea pulpa

  A ja trzymam kciuki pod tę rękawicę rzuconą p. Krzysztofowi.
 • 2011-03-31 20:44 | wolodia

  Re:Mea pulpa

  Ciekawe czy ta jakas Maja,co siedzi kolo Kuby w TVN zalapalaby tekst o Zamachowskim? Cos przypuszczam ze watpie.Kuba rulez!
 • 2011-03-31 22:00 | K0J0T

  Re:Mea pulpa

  Co do Maji, to rzeczywiście coś w tym jest. Ciągłe zbliżenia w znanym programie produkcji Tvn, na jej zapatrzoną buźkę są dla mnie już męczące.
 • 2011-04-01 10:36 | Luba

  Re:Mea pulpa

  Bardzo lubię pana Kubę.
 • 2011-04-03 23:53 | Farida2011

  Doceniam trafność w wypowiedziach Kuby - warto się zatrzymać i przeczytać .

  Kuba tak trzymaj. Świetnie i celnie spostrzega przywary ludzi show biznesu. Po prostu ludziom zaczyna odbijać. Stają się nienaturalni . Wciąż nas zaskakują swoim narcyzmem . Uwielbiają samych siebie. Często chcą dokonać wielkich rzeczy a wychodzi kiepsko choćby na przykładzie skaczącej piosenki dla Małysza -niewypał. Kuba swoimi felietonami czyni korektę jak nie powinno się ośmieszać i robić źle dla publiki . Jako felietonista zawsze wyszuka drażniący temat na bieżąco . Może zaapelować do wszystkich artystów , celebrytów aby krytycznie podchodzili do siebie i zaczęli pracować profesjonalnie na sobą . Co do trafności wypowiedzi Kuby to jest super i w wielu opiniach ma słuszną rację.
 • 2011-04-04 16:25 | Ze niby co? To mają być kpiny z celbrytów?

  Re:Mea pulpa

  Litości... Powiatowy istnieje przecież tylko dzięki nim. Prawdopodobnie gdyby nie wolność słowa i powolność myślenia, nie potrafiłby nawet butelek zbierać.
 • 2011-04-04 19:06 | kamar

  Re:Mea pulpa

  "Litości... Powiatowy istnieje przecież tylko dzięki nim. Prawdopodobnie gdyby nie wolność słowa i powolność myślenia, nie potrafiłby nawet butelek zbierać".
  Lecz gdyby nie ta wolność słowa zapewne nudziłbyś się teraz okropnie, nie mogąc wylewać swoich stresów i frustracji na forach internetowych, to po pierwsze. Po drugie: nie wiem jak osoba nie mająca pojęcia o jakiejkolwiek kulturze wypowiedzi może komentować wypowiedzi publicystyczne. Poczuwasz się lepszy od Kuby Wojewódzkiego? W takim razie informacja dla Ciebie: nie trzeba być chamskim ("Powiatowy"), aby umieć komuś dociąć. Spójrz tylko, jak umiejętnie docina celebrytom w swoich felietonach Kuba Wojewódzki, bierz z tego lekcję i uczyń w przyszłości.

  A tekst świetny - jak zawsze.
  Pozdrawiam serdecznie.
 • 2011-04-06 10:45 | Sylwia2404

  Re:Mea pulpa

  "Litości... Powiatowy istnieje przecież tylko dzięki nim. Prawdopodobnie gdyby nie wolność słowa i powolność myślenia, nie potrafiłby nawet butelek zbierać."

  No i tak w dzisiejszych czasach wygląda ludzka inteligencja...człowiek sądzi że tylko wulgaryzmami można obrażać.Nie widzisz że w inteligentny sposób można komuś pojechać.A Kuba jakby Ci pojechał to sam byś się z tego śmiał(o ile byś zrozumiał)A butelek może i nie umiałby zbierać bo nigdy nie zbierał;może kiedyś Ciebie trafi zaszczyt i będziesz mógł po Nim zbierać:)Ale w CV może śmiało dopisać do listy dowartościowania -polityka felieton Mea pulpa