Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy forum moze nam stworzyc szanse na zycie w lepszej Ojczyznie??

(4)
2011-03-30 11:46 | marekkopala
Chodze po forach i zanudzam forumowiczow swoimi postami, aby zaczeli lepiej myslec i dbac o swoja przyszlosc w Ojczyznie. Ale zaczyna mnie to coraz bardziej denerwowac. Do Polakow nie dociera ze trzeba sie zjednoczyc aby zyc w lepszej Ojczyznie. Nie dociera do ludzi ze GOSPODARZ I GOSPODARKA KRAJ BUDUJE, tepy polityk i durna polityka Kraj rujnuje. Te wybory sa bardzo wazne aby zmienic sklad parlamentarny, aby wprowadzic ludzi madrych i preznych gospodarzy. Polityka to sa sprawy miedzynarodowe, a nie Krajowe. To ludzie na wysokich stolkach rzadowych, parlamentarnych maja dbac o Kraj swoimi decyzjami, rozwiazaniami abysmy sie rozwijali i bylui niezalezni od mocarstw czy gospodarki innych panstw. Jestesmy Panstwem 35 milionowym, wiec jak to mozliwe ze u nas nie oplaca sie dla kraju produkowac , a tylko za granicami kupowac. To rzad powinien o to dbac, tylko gdzie sa zamowienia rzadowe? Gronkiewicz za granica kupuje koleiki metra warszawskiego, a polskie zaklady kolejowe padaja. Czesi rozwineli we wspolpracu z VW i maja skode, a co my mamy. Brakuje barek poglebiajacych rzeki, a stocznie padaja. OBLED. Marek Kopala