Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

(12)
Na wniosek Sojuszu Lewicy Demokratycznej Sejm zalegalizował marihuanę do celów medycznych. Przed wyborami każdy sposób zwrócenia na siebie uwagi jest dobry, ale niezależnie od rzeczywistych pobudek SLD, marihuana może pomóc ciężko chorym ludziom.
 • 2011-04-01 16:22 | sugadaddy

  ciemnogród

  Oj, ciemny ten ludek nadwiślański, oj ciemny.
 • 2011-04-01 21:06 | wnukmarek

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  Nurtuje mnie kwestia prawna,jeżeli kupuje się cokolwiek od przestępcy,a takim jest np.diler narkotykowy,to dokonuje się przestępstwa,więc sam zakup to paserstwo czy inne przestępstwo.Broni też nie można posiadać,ale jak się kupi od jakiegoś dilera maleńki rewolwerek lub pistolecik na ostre naboje na własny użytek to prokuratura może odstąpi od oskarżenia,lub orzeknie znikomą szkodliwość.Bo jeśli z narkotykami tak można ,to czemu z bronią nie.Prawo powinno być precyzyjne i przejrzyste.W Polsce mamy ciągle poprawki do poprawek,zmiana przecinka na średnik ltp.Wszystko powstaje dorażnie,często na kolanie,na zamówienie polityczne.Prawo to dżungla,w której błądzą prawnicy,a cóż dopiero zwykły śmiertelnik.Chyba te działania są celowe,bo jeśli nie to znaczyłoby,że parlamentarzyści to banda ignorantów,fuszerów i obiboków.Czy tak,czy siak mają obywateli w d....,chodzi im tylko o władzę i związane z nią przywileje.""
 • 2011-04-01 21:09 | wnukmarek

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  Nurtuje mnie kwestia prawna,jeżeli kupuje się cokolwiek od przestępcy,a takim jest np.diler narkotykowy,to dokonuje się przestępstwa,więc sam zakup to paserstwo czy inne przestępstwo.Broni też nie można posiadać,ale jak się kupi od jakiegoś dilera maleńki rewolwerek lub pistolecik na ostre naboje na własny użytek to prokuratura może odstąpi od oskarżenia,lub orzeknie znikomą szkodliwość.Bo jeśli z narkotykami tak można ,to czemu z bronią nie.Prawo powinno być precyzyjne i przejrzyste.W Polsce mamy ciągle poprawki do poprawek,zmiana przecinka na średnik ltp.Wszystko powstaje dorażnie,często na kolanie,na zamówienie polityczne.Prawo to dżungla,w której błądzą prawnicy,a cóż dopiero zwykły śmiertelnik.Chyba te działania są celowe,bo jeśli nie to znaczyłoby,że parlamentarzyści to banda ignorantów,fuszerów i obiboków.Czy tak,czy siak mają obywateli w d....,chodzi im tylko o władzę i związane z nią przywileje.
 • 2011-04-02 11:01 | jvelzkeyek

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  Używki

  Alkohole,nikotynę,narkotyki i dopalacze

  młodzież zażywa,używa a rodzina płacze

  producenci, dilerzy,handlowe robią kokosy

  rodzice,rodzina ,pedagodzy rwą włosy  Rządy, media i różne organizacje

  organizują i prowadzą rozmaite akcje

  aby ograniczać a nawet sprzedaży zabronić

  lecz czy uda się prawu życie dogonić.
 • 2011-04-02 18:41 | tusk

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  bardzo dobry artykuł, dla matołów z wiejskiej w sam raz

  tusk musi odejść !
 • 2011-04-02 19:42 | SP

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s14e03-medicinal-fried-chicken
  Poleca, właśnie tak będzie to za jakiś czas wyglądało w Polsce.
 • 2011-04-03 01:03 | camel

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  Mareczku, litości, pomyśl trzy razy zanim coś napiszesz a potem i tak zrezygnuj.

  "Bo jeśli z narkotykami tak można ,to czemu z bronią nie." - jeśli broń będzie do twojego osobistego użytku, czyli przeznaczysz ją do strzelania do samego siebie, to możesz walczyć o zmianę obowiązującego prawa, OK?

  "jeżeli kupuje się cokolwiek od przestępcy,a takim jest np.diler narkotykowy,to dokonuje się przestępstwa"

  Możesz przestać się nurtować. Zwyczajnie nie masz racji. Ktoś cię okłamał. Można coś tam kupić od przestępcy i nie będzie ów fakt przestępstwem.
 • 2011-04-04 00:30 | gość

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  Oczywiście że Marihuana pomaga chorym i leczy ! Mam znajomego ktory choruje na stwardnienie rozsiane i musiał sie wyprowadzić do Niemiec (2 obywatelswa ) choc miał tu wielu znajomych i Firmę. Musiał żeby miec dostęp do legalnej Mery Jane która spowalnia jego Chorobę oraz dla tego że na leki w polsce wydawał 3 tyś PLN a w Niemczech ma refundowane ! Wiec prosze mi nie gadać że konopia jest zła albo że szkodzi jak w innych krajach jest sprzedawana w aptece .I To tuż za naszą zachodnią granicą ! Jak by Poslka była mniej zacofana to by teraz nie musiał mieszkać u Niemców za którymi średnio przepada :) :) pozdrawiam wszyskich którzy są za legalną medyczną marihuaną
 • 2011-04-04 02:35 | żal

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  szkoda mi ludzi o Twoich poglądach ze marnujesz czas na pisanie takich głupot i to jeszcze nie mających nic wspólnego z prawdą
 • 2011-04-04 08:39 | t

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  "Na wniosek Sojuszu Lewicy Demokratycznej Sejm zalegalizował marihuanę do celów medycznych"
  Panie reżyserzu, skąd to info?
  Poprawka została odrzucona...

 • 2011-04-15 15:48 | i-tyle

  Re:Marihuana - lek dobry, ale nie na wszystko

  w dodatku broń można legalnie posiadać - wystarczy mieć zezwolenie. Zezwoleniem na legalne posiadanie narkotyków będących w medycynie lekami jest w cywilizowanych krajach recepta lekarska.

  PS. W artykule jest olbrzymi błąd. Sejm odrzucił poprawkę SLD. Tzn "liberalna" PO neguje przydatność konopi w medycynie wbrew badaniom naukowym. PO staje więc po stronie PISu w swoim debilnym i obliczonym na poparcie pospólstwa demagogicznym bełkocie "antynarkotykowym". To co się dzieje jest wręcz oburzające.
 • 2011-04-25 10:32 | clericus

  " lewa-wiagra" z sieci...

  Lewiagra(lewa wiagra).Nielegalny handel w Sieci preparatami na seks to rzeczywiste zagrożenie dla polskiego zdrowia seksualnego. Jest to nielegalne, ale kwitnie.
  A sprawę marihuany zostawmy medycynie.