Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ceny paliw

(1)
2011-04-02 15:56 | Adi2800
Niestety sami widzimy już jakie są cany paliw czy np cukru. Urzędnicy tłumaczą się tym że cena paliw w stosunku do średniej płacy jest taka sama jak 10 lat temu . Szkoda tylko że nie ma średnich płac w naszym kraju. Niestety taka jest prawda że większa część społeczeństwa zarabia 1100 zł miesięcznie a jakaś dużo mniejsza cześć zarabia powyżej 10 tys na miesiąc i więcej. Np nasze nieroby w sejmie które serwują nam paliwo po 5 zł. Więc średnia płaca z takiej skrajnej mieszanki wynosi cos około 3 tys... Ciekawe co powiedziałyby nasze mądre głowy jak mieliby żyć za 1 tys na miesiąc. Myślę że niedługo większość społeczeństwa tego nie wytrzyma i dojdzie do ''powstania'' przeciw rządowi. Niestety Polska dzięki takim rządom jest zacofanym słowiańskim wschodnim krajem.

Każdy przed wyborami płacze za tym żeby głosować na niego. To niestety jest żałosne. Niestety ludzie jak kozły ofiarne idą do urny z nadzieją na lepsze bo tylko to im pozostało ale i tak sie nic nie zmieni na lepsze jeżeli wszystko bedzie isc w tym kierunku.