Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polski rzad Chiny buduje a wlasny Kraj i Narod rujnuje!!!

(2)
2011-04-04 23:30 | marekkopala
W wiadomosciach POLSAT ogladam dzisiaj wieczorem jak chinczycy maja budowac autostrady. Przejmuja produkcje polskich zakladow kolejowych i maja wejsc na polskie tory wagony wyprodukowane w chinach a tylko zmontowane w Polsce. OBLED durnoty rzadowej, otwierac sie dla chin a zamykac sie dla polskiego biednego Narodu. Budowac Chiny a Kraj rujnowac. Rujnowac jeszcze polskie zaklady kolejowe, polski przemysl i zwalniac ludzi. To jest rzadowe gospodarcze szalenstwo, Dac budowac i produkowac przez chinczykow a wlasny Kraj i Narod rujnowac. My pieniedzy nie mamy, chinczycy maja ich pod dostatkiem, a rzad im jeszcze pcha pieniadze. Niech rzadowcy wezma chinczykow do wlasnych inwestycji, a nie za Nasze podatki zatrudniaja chinczykow. Taka sama dziadowska polityke niech wprowadza u siebie w domu, a nie za nasze pieniadze w NASZYM KRAJU. To nasze pieniadze wyprowadza z Kraju do Chin, powieksza dziure budzetowa, a NASZE SPOLECZENSTWO narzeka na bezrobnocie. Marek Kopala