Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

katastroficzny kwik

(1)
2011-04-05 17:24 | toja1945

Katastroficzny kwik.
Widmo separacji Śląska byłoby niegroźne gdyby nie bezrozumna walka z wiatrakami na wschodzie pogrobowców sanacji. Poskutkowało to bezwarunkowym uznaniem Ukrainy ze Lwowem i Litwy z Wilnem, i zaślepieniem na zachodzie. Udział w rozbiorze Jugosławii, a przede wszystkim historyczny precedens uznania Kosowa, wróży jak najgorzej.
Gdy w 1964r. W. Gomółka stwierdził, ze „jedności Państwa musimy strzec jak źrenicy oka” RWE określiła to jako katastroficzny kwik. Teraz kwiczą wszyscy, na różną nutę, ale kwiczą.