Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kary za fałszywy alarm

(3)
2011-04-05 19:33 | tkw
Dziś usłyszałem w radio, że PO chce podnieść kary za fałszywy alarm, bo obawia się o EURO 2012. Może i słusznie, ewakuacja Stadionu Dziesięciolecia z 60.000 widzów to poważna sprawa. Ale - jak napisała "POlityka" - jakiś czas temu Tusk zeznawał w sądzie jako świadek i "na tę okoliczność", by zablokować dostęp dziennikarzom, sfingowano alarm bombowy w sądzie. Budynek został ewakuowany i w tym czasie Tusk sobie wszedł (co na to ochrona ?! przecież mogło wybuchnąć !) ale bez dziennikarzy.

Ktoś za to odpowie ?
 • 2011-04-05 22:24 | jvelzkeyek

  Re:Kary za fałszywy alarm

  Koszty fałszywego alarmu żartowniś ponosić musi.
  O następny głupi żart na pewno się nie pokusi.
  Jeżeli władza zasadę tę w życie wdroży skutecznie.
  Nie tylko na Euro 2012 będzie bezpiecznie.
 • 2011-04-06 18:34 | camel

  Re:Kary za fałszywy alarm

  Pod warunkiem, że fałszywe alarmy będą wzniecały osoby majętne. Trzeba apelować do uczciwości żartownisia: "chcesz wzniecić alarm bombowy? Upewnij się, że masz wystarczające środki! Pomyśl o kredycie hipotecznym w banku ING, zadzwoń - nasz doradca pomoże ci wycenić koszty!"

  Ale podoba mi się twoja naiwniutka wiara w proste rozwiązanka. Mimo, że wyrażona aż tak tandetnymi rymami.