Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Najlepsi blogują dla POLITYKA.PL

(1)
W pierwszej dziesiątce rankingu „Top blogów dziennikarzy”, przygotowanego przez miesięcznik branżowy „Press”, znalazło się aż pięć blogów prowadzonych przez autorów POLITYKI.
  • 2011-04-06 09:41 | sugadaddy

    wyróżnione blogi

    Pozwolę sobie przypomnieć, że Wasze blogi nie miałyby racji bytu, gdyby nie czytelnicy/komentatorzy. Może jednak warto byłoby, zmodernizować system komentarzy - ten który obecnie obowiązuje, jest jakimś ewenementem - ja przynajmniej nie spotkałem się z czyms podobnym nigdzie. Szczególnie tam gdzie liczba komentarzy idzie w setki, jakakolwiek dyskusja traci sens. Dla mnie, co z przykrością stwierdzam, jest to typowy, polski bałagan.
    Gratuluję dobrego samopoczucia.