Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czat z europosłem Konradem Szymańskim

(3)
2011-04-07 19:13 | Gromski
Serdecznie zapraszamy na czat z europosłem Konradem Szymańskim (PiS, EKR). Czat odbędzie się na profilu Euractiv.pl na FB we wtorek, 12 kwietnia o godz. 12.30. Konrad Szymański zasiada w Parlamencie Europejskim od 2004 r. Zajmuje się sprawami zagranicznymi UE, w tym polityką wschodnią, a także wspólnotową polityką energetyczną. Ostatnio zabrał głos m. in. w sprawie podatków w UE oraz przyszłości polityki jądrowej. Pytania można zadawać już teraz. Zapraszamy.