Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ale jaja ...

(8)
2011-04-08 13:47 | tkw
Za onet.pl:
"
W "Gazecie Jarocińskiej" 1 kwietnia ukazał się artykuł o tym, że nowej trybunie stadionu miejskiego ma zostać nadane imię urzędującego burmistrza Jarocina. Był to żart na prima aprilis. Urzędnicy potraktowali to jednak poważnie i zbierają podpisy pod petycją w tej sprawie.

Redakcja lokalnej gazety jest zaskoczona inicjatywą urzędników. - Faktycznie zbierają podpisy? To są jakieś jaja przecież - mówi Piotr Ignasiak.

Burmistrz Adam Pawlicki w rozmowie z reporterem "Prosto z Polski" mówi, że inicjatywa jest dobra, bo w ten sposób mieszkańcy mogą go ocenić.
"

TKW: no i okazuje się, że wystarczy tylko wystawić d...ę a zawsze znajdą się chętni do włażenia. Nawet, jak wystawienie było tylko na prima aprilis to jak już wystawiono, to chętni wlezą całkiem na serio.
 • 2011-04-08 15:03 | dziadek 2

  Re:Ale jaja ...

  A wiadomo dupo włazów u nas ci jest ci dostatek więc prima aprilis zamieni się na fakt dokonany.
 • 2011-04-08 16:14 | Kolega królika

  Re:Ale jaja ...

  Najwięcej takich osobników w otoczeniu Psychopaty Tysiąclecia, pis-matołku :)

 • 2011-04-08 17:12 | jvelzkeyek

  Re:Ale jaja ...

  Prima Aprilis  Przez cały rok prawdy się nie docenia

  Prima Aprilis niech będzie dniem prawdy mówienia.

  Kłamstwa, fałsz i obietnice codziennie głoszone,

  w dniu tym niech przejdą na prawdy stronę.

  Pierwszy kwietnia wstał z nowiną radosną.

  Prezydenckie emerytury o piętnaście procent wzrosną.

  Cieszą się ci co byli, są i jeszcze będą prezydentami,

  że władza władzę docenia prezentami.

  Sejm docenić chce młodych marihuaną.

  Pewnie narkomani od władzy prezent dostaną

  Pierwszy krok w złą stronę postawiony,

  Niejeden zwolennik siana i trawki będzie zadowolony.

  Dzisiaj powszechny spis ludności się zaczyna.

  Poznamy jak liczna jest polska rodzina.

  Dzień wiele medialnych żarcików przyniesie,

  o których jutro czytelnik dowie się.

  Kłamstewka z prawdą w tym dniu się mieszają.

  Wiadomości prawdziwe dzisiaj Czytelnicy wybierają.
  piątek, 01 kwietnia 2011, jvelzkeyek
 • 2011-04-08 17:47 | tkw

  Re:Ale jaja ...

  do 2011-04-08 17:12 | jvelzkeyek

  To jest myśl, prima aprilis przez 364 dni w roku, z wyjątkiem 1.04. W każdym razie jak patrzę na polityków, to łżą przez 365 dni w roku i nie zapominają o latach przestępnych.

  W "Alicji w krainie czarów" był Szalony Kapelusznik, który 364 razy w roku świętował swoje "nieurodziny". Moja córka wyliczyła kiedyś, że w roku jest 28 okazji by dawać Jej prezenty, nawet nie jestem w stanie wyliczyć wszystkich (na imieniny, na urodziny - te obchodzi dwa razy w roku, na Gwiazdkę, na Zajączka, na Dzień Dziecka, na Mikołaja itd.). Więc jak widać - idea ma szanse powodzenia.

  pozdrowionka
 • 2011-04-08 19:35 | Kolega królika

  Re:Ale jaja ...

  Kejek, zlituj się i w imię żałoby narodowej przestań sadzić te rymy częstochowskie ... Królowa Polski Zawsze Dziewica Matka Żyda Wybawiciela Pomrocznej niech Cię ma w swojej opiece ...

  Rodziny ofiar katastrofy TU-154M, które przyjadą w sobotę do Smoleńska, będą mogły podejść do wraku samolotu, który zostanie częściowo odsłonięty - powiedział rzecznik gubernatora obwodu smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow.

  Zaznaczył, że ze względu na wyjątkowy charakter tej wizyty rodzinom nie będą mogli towarzyszyć dziennikarze ani osoby postronne.
  Nakryty brezentem wrak znajduje się na ogrodzonym i strzeżonym terenie lotniska. Szczątki samolotu są dowodem w śledztwach prowadzonych przez rosyjską i polską prokuraturę. Trwa też dyskusja, co zrobić z wrakiem po zakończeniu tych śledztw.

  Na możliwość dostępu do wraku nalegali bliscy ofiar katastrofy. Jeszcze na początku kwietnia informowali, że polscy dyplomaci starają się dla nich o zgodę na obejrzenie szczątków samolotu. O takiej potrzebie emocjonalnej osób, które straciły bliskich w katastrofie, mówili też psychologowie opiekujący się rodzinami ofiar tragedii.
 • 2011-04-08 23:47 | dziadek 2

  Re:Ale jaja ...

  2011-04-08 16:14 | Kolega królika
  Re:Ale jaja ...
  Najwięcej takich osobników w otoczeniu Psychopaty Tysiąclecia, pis-matołku :)

  I co pan sobą reprezentuje wyzywa pan, poniża, a te pańskie wypowiedzi same o panu świadczą kim pan jest. I nie ważne czy ma pan ku temu powody czy nie.
  Bo pisząc o kimś "matoł" sam pan daje świadectwo o sobie że i pan nim jest.
 • 2011-04-09 01:01 | Kolega królika

  Re:Ale jaja ...

  Coś Ty Dziadek ... weź się chłopie!