Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To warto sprawdzić

(5)
2011-04-11 10:13 | tkw
W dzisiejszej Rzeczpospolitej Rafał Ziemkiewicz zarzuca Jackowi Żakowskiemu kłamstwo.
Jak stwierdza Rafał Ziemkiewicz - Jacek Żakowski miał wypowiedzieć słowa:
„widzę, że u Ziemkiewicza siedzi trzech kolegów rozwijających wersję zamachu i sztucznej mgły…”

To powinno być łatwe do sprawdzenia - na pewno program Rafała Ziemkiewicza jest nagrany a i wypowiedź Jacka Żakowskiego takoż - a sprawa jest moim zdaniem wbrew pozorom poważna. Bardzo bym chciał, by Jacek Żakowski wypowiedział się na ten temat. Konkretnie - czy powiedział to co mu Ziemkiewicz zarzuca a jeśli tak, to czy w programie Ziemkiewicza był stosowny fragment ?
 • 2011-04-11 13:32 | dziadek 2

  Re:To warto sprawdzić

  Są u nas ludzie którzy złapani za rękę na czynie bezprawnym, będą krzyczeli że to jeszcze trzeba udowodnić.
 • 2011-04-11 15:18 | tkw

  Re:To warto sprawdzić

  do 2011-04-11 13:32 | dziadek 2

  Czy Jacek Żakowski został "złapany za rękę" ? Tak twierdzi Rafał Ziemkiewicz a ja nie za bardzo mogę to sprawdzić. Oskarżony - Jacek Żakowski - powinien mieć możliwość obrony.

  Wywiad z Jackiem Żakowski w "Rz" jest dostępny tylko po wniesieniu opłaty. Program Rafała Ziemkiewicza jest z pewnością nagrany, ale ja i tak nie mogę go obejrzeć i odsłuchać na moim kompie, bo nie mam karty dźwiękowej. Więc pytam.

  pozdrawiam
 • 2011-04-11 16:51 | dziadek 2

  Re:To warto sprawdzić

  To napisz do Tuska niech ci da na komputer z kartą dźwiękową hahaha.
 • 2011-04-11 17:08 | tkw

  Re:To warto sprawdzić

  do 2011-04-11 16:51 | dziadek 2

  Tusk już kilka razy zapowiadał rozdawnictwo laptopów, ale tyko dziatwie szkolnej. Jestem za stary. A ta dziatwa się też zestarzeje zanim te laptopy zobaczy.

  pozdrawiam