Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tablica kultu smoleńskiego wraca do Macierzy

(8)
2011-04-11 15:17 | Kolega królika

Andrei Jewsiejenkow, rzecznik gubernatora Smoleńska, poinformował, że tablica ściągnięta z kamienia na lotnisku w Smoleńsku wróci do Polski.

- Podjęliśmy decyzję, by tablice przekazać stronie polskiej. Nastąpi to w ciągu kilku dni. Poprosili nas o to Polacy - powiedział Jewsiejenkow, który poinformował, że szczegóły zostaną uzgodnione podczas dzisiejszego spotkania dyplomatów.


No to odetchnąłem, bo już się obawiałem, że ta bezprawnie i cichcem przymocowana tablica nigdy nie wróci do Macierzy. Teraz Kurtykowa będzie sobie mogła tą tablicę trwale do swojego zderzaka przymocować i objeżdżać miejsca pis-bolszewickiego kultu :)