Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pisiarnia znowu jątrzy!

(9)
2011-04-11 19:06 | Kolega królika

PAP, 2011-04-11

PiS przesłało pisma do marszałka Sejmu Grzegorza Schetyny oraz BOR w sprawie incydentu, do którego doszło w niedzielę rano na Krakowskim Przedmieściu, gdy grupa posłów tej partii miała podjąć próbę sforsowania barierek ustawionych przed Pałacem Prezydenckim. "Winni skandalicznego potraktowania posłów muszą zostać ukarani"- pisze PiS.

Nagrania z incydentu pojawiły się w niedzielę m.in. na portalach internetowych. Widać na nich grupę osób, wśród nich parlamentarzystów PiS, które próbują przejść przez barierki. Napierających blokują funkcjonariusze policji i BOR; dochodzi do krótkiej wymiany zdań, pokazywane są legitymacje poselskie. Kilka osób przedostaje się przez płot i jest wyprowadzana przez funkcjonariuszy.


Czy po to Gorbaczow dał Polakom wolność, żeby teraz takie miernoty odstawiały cyrk z polecenia osobnika z poważnymi objawami zaburzeń osobowości?
 • 2011-04-11 21:13 | Sławomir Osiński

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Jednym z nich był poseł PiS Zbigniew Giżyński.Ten zrobi karierę.Pewne miejsce na liście wyborczej.Będzie mógł mówić "ja też przeskoczyłem przez płot"[specjalista od Targowicy].
 • 2011-04-12 02:33 | Kolega królika

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Myślisz, że za tego typu "zasługi" nagrodą może być miejsce na liście pisuaru?

 • 2011-04-12 11:08 | dziadek 2

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Panie Sławomirze to nie Gorbaczow dał Polsce wolność, widzę że zaczyna i pan kręcić historią jak karuzelą idziesz pan w ślady Kolegi królika.
  Kolega królika lubi naginać historię jak gałąź lecz ta kiedyś pęknie a tedy ja a gałęzią oda mu.
 • 2011-04-12 11:35 | Sławomir Osiński

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Wielce Szanowny Panie Dziadek 2.
  Jak zwykle nie zrozumiał Pan intencji piszącego.A więc wyłożę .
  Facet,przypuszczam, będzie miał czelność robić za kombatanta walki z obecnie panującym , "antydemokratycznym reżmem" ,bo przecież ,nie bacząc na grożące mu niebezpieczeństwo,wykazując niezwykły heroizm ,dokonał czynu na wiadomą skalę.Mianowicie ,przeskoczyłbył przez płot.
  Z Mrożkowym pozdrowieniem
 • 2011-04-12 12:19 | dziadek 2

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Szanowny panie Sławomirze społeczeństwu polskiemu można wmawiać co się chce, nawet przechodząc przez drzwi wmówić że to były drzwi do nieba.
  Mi chodziło wetknięcie części zdania cytat : Czy po to Gorbaczow dał Polakom wolność. Znając rodaków zaraz będą głosili że to właściwie Gorbaczow dął Polsce wolność.
  To że sobie ktoś podskoczył, przeskoczył nie ten czas i nie to miejsce.
  Jak pan zauważył w polskiej polityce nie liczy się intelekt, kultura lecz ten kto głośniej gardłuje i ma silne pięści.
 • 2011-04-12 18:24 | Kolega królika

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Przepraszam za błędne stwierdzenie - to Kaczołap wyzwolił Polskę spod jarzma komunizmu pracując jako starszy bibliotekarz. Czy to jest ta prawda, którą Ty znasz Dieduszka?
 • 2011-04-13 03:23 | dziadek 2

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Nie to pański Dysneylowski kaczor Donald Tusk jest tym w spaniało myślnym kaczoczłekiem wyzwolicielem.
 • 2011-04-14 17:36 | Kolega królika

  Re:Pisiarnia znowu jątrzy!

  Myślę, że nie doceniasz wkładu Bibliotekarza Tysiąclecia w dzieło wyzwolenia demoludów z jarzma Sowietów. Podczas gdy wszyscy internowani siedzieli w wygodnych hotelach popijając zachodnie trunki on bohatersko zajmował się dystrybucja ulotek. Ponieważ nie posiadał prawa jazdy robił to pieszo ... takie krótkie nóżki, ciężka teczka ... tak wyglądała mozolna droga do demokracji, a tam stało ZOMO, Dziadku-2!