Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kruszą się żałobnicy z wypisaną nienawiścią na twarzy

(8)
2011-04-12 08:59 | psr18gh
Po ludzku jest mi pani Kurtyki bardzo żal. Widać po jej twarzy jak nienawiść pustoszy jej organizm. To samo dotyczy pani Mertowej, pani Gosiewskiej, czy pani Marty Kaczyńskiej. Wielu ludzi z otoczenia tych pań to dranie bez sumienia. Zamiast dawać im wsparcie, nakręcają psychikę wdów w żałobie do niszczącej organizm nienawiści. Całe szczęście że większość żałobników powoli otrząsa się z nieszczęścia i nie szuka zemsty.