Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Francuscy sędziowie mają dość polityków

(2)
Przerażające zabójstwo 18-letniej kobiety i populistyczna reakcja prezydenta Sarkozy’ego doprowadziły do pierwszego strajku sędziów we Francji. Trzecia władza uważa za skandal, że politycy, zamiast sprawiedliwości, szukają poklasku opinii publicznej.
 • 2011-04-14 15:27 | serowik

  Dobra informacja.

  Bardzo ciekawy, informacyjny i rzeczowy artykul. Dobrze jest w ten sposob pisac o innych krajach. Zbyt czesto niezadowolenie Polakow wynika z tego, ze porownuja swoj kraj do jakiegos idealnego, wymarzonego krainy, ktora w domysle lezy na zachod od Polski. Po za tym roznimy sie marzenia, wiec sa tez rozne idealy. Zbyt czesto politycy nie majac lepszych argumentow mowia, ze na zachodzie tak jest jak oni by chcieli. I najczesciej jest to nieprawda. Taki artykul utrudnia troche polityczne klamstwa. Polska jest ze swoimi problemami np. populizm, niesprawiedliwa sprawiedliwosc itd. mimo wszystko graczem w lidze swiatowej i zeby to jak najdluzej trwalo.
  Bogdan Serowik
 • 2011-04-14 17:44 | Kolega królika

  Re:Francuscy sędziowie mają dość polityków

  Popatrz pan, ten Sarkozy też taki niski jak Ziobro ... co jest z ludźmi o niskim wzroście? Zawsze mają całemu światu coś do udowodnienia, całe życie chcą coś pokazać ... powinien być zakaz pełnienia urzędów państwowych przez niskich :)