Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Media bez Smoleńska

(2)
2011-04-14 23:58 | mis3q
Zacząłem się ostatnio zastanawiać czy gdyby media przestały relacjonować cokolwiek związanego ze Smoleńskiem to czy jest możliwość by temat umarł śmiercią naturalną ,a opozycja wreszcie zajęła się tym czym powinna się zajmować czyli pilnowaniem rządu by nas w "konia nie zrobił" czy jednak jeszcze bardziej by to zaangażowało opozycje do nagłośniania sprawy? Bo naprawdę po ostatnich wyczynach to wydaje mi się że posłowie opozycji zrobią już wszystko by tylko się w mediach pokazać, a przecież Smoleńsk to taki dobry powód.
A Wy jak uważacie?