Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eksportowy towar

(3)
2011-04-16 21:18 | jvelzkeyek
Eksportowy towar


Polska L. Wałęsę do Tunezji wysyła.

W Wałęsie i gronie mędrców tkwi siła.

L.Wałęsa to demokracji światowej ikona.

On z nimi zmiany arabskiego świata dokona.

Eksprezydent polskim eksportowym towarem,

ze znakiem Q i uniwersalnym rozmiarem.

Czy towar cieszyć będzie się popytem?

Czy kontrahenci piać będą z zachwytem?

Wszystko w praktyce się objawi.

Eksporterzy i importerzy są tego ciekawi.
http://komentarzedowydarzen.blox.pl
 • 2011-04-16 21:45 | tkw

  Re:Eksportowy towar

  do 2011-04-16 21:18 | jvelzkeyek

  No to będzie kabaret. Tunezyjczycy przywitają go grzecznie, pokiwają głowami, wydadzą oświadczenie że są zaszczyceni i z uwagą rozważą słowa Wielkiego Noblisty, odprowadzą do samolotu a potem będą robić swoje. Ale najweselej będzie, jak Lech wróci - ten to potrafi mówić ...

  Z Wprost 24:
  "Będę starał się dowiedzieć, czy to jest podobna walka, ponieważ tam też związkowcy protestują i walczą, więc porównam to i jak się zaznajomię, to wtedy powiem moje zdanie, jak ja bym walczył, a oni niech sobie wybierają swoje koncepcje - stwierdził dodając, że w tej chwili mało jeszcze wie o sytuacji w kraju, do którego się wybiera."

  "Wałęsa poinformował również, że jest gotów włączyć się także do pomocy wobec innych krajów. Wyjaśnił, że np. w Egipcie wprowadziłby "na dwa lata coś w rodzaju komunizmu". - Ale nie dusić kapitalistów, nie zabierać im majątków, ale z ich nadwyżek zrobić fundusz stabilizacyjny, za ten fundusz dać pracę tym ludziom, którzy umierają z głodu i kiedy oni pracują, to z podatków zwracają te pieniądze tym kapitalistom - powiedział Wałęsa."

  Lechu - pamiętaj o Polsce - "Sahara piaskownicą naszych dzieci !" A jak już szaleć to szaleć - "Władywostok zawsze Polski !" "Grenlandia największą lodówką sieci MarcPol !" "Niech żyje polsko-chińska granica pokoju na Wielkim Murze !"

  Będziemy mieli ubaw na jakiś czas.

  pozdrawiam
 • 2011-04-16 22:32 | dziadek 2

  Re:Eksportowy towar

  Ten to nam w świecie arabskim wstydy przyniesie niech tylko otworzy swą paszczę i tłumacz zacznie tłumaczyć na arabski.
  Tuman oni chcą teraz karabinów i żywność koszerną a nie duperele Wałęsy czy oni wiedzą gdzie Polska leży. Chyba szybko teraz po mapy sięgają i śmieją się z głupoty gościa nie zapraszanego.