Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zwiazki zawodowe

(2)
2011-04-18 02:37 | slawek
Dzis zwiazki zawodowe bazuja tylko w panstwowych zakladach.USA zwiazkizawdowe to glownie sektor panstwowy,tak samo Wlochy,Francja panstwowe posady i wielie korporacje.Redukcja palcowek poczty w malych miatach w zachodnich krajach Europy,USA,Kanady zrobino pare lat temu.Odzial poczty nie zostal zamkniety tylko dziala jako agencja.Praownik nie jest zatrudniony przez poczte i wszystko dziala normalnie.Tylko osoba nie pakietu socjalnego jaki oferuje poczta.Popatrzec na protesty zwiazkowcow to wszystko osoby przed emerytura.Francja,USA centrale zwiazkowe udzielaja swojego poparcia partiom politycznym prze wyborami.Prze ostanie lata zwiazki zawodowe nic dobrego nie wywalczyly ,jedynie dla swoich czlonkow,w zamiana za sladki.Nadchodzace wybory moze beda gorzka lekcja dla dzialaczy zwiazkowych.