Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pytanie odnośnie zastosowanego cybernoża !

(2)
2011-04-18 08:22 | tentato
Mądrzy Bracia ,Lekarze,poproszę o informację-długą lub krótką !- o cyber nożu zastosowanym około miesiąca temu w Klinice Onkologicznej w Gliwicach !
W mass mediach widziałem panią minister Kopacz przy chorym,młodym mężczyźnie,na którym zastosowano ów cyber nóż / a może pisać ten wyraz razem?;też byłoby dobrze ,prawda ? /.
Poza nim podobny zabieg zastosowano na 80-letnimm mężczyźnie chorym na raka prostaty.
I po tych informacjach zapanowała głucha cisza !
Co Państwo ,Lekarze, o tym sądzicie ?
Potrzebna jest przecież informacja dla ludzi,bo iluż codziennie nowych ludzi dowiaduje się,że są chorzy na raka ?
Dlaczego to milczenie ?
Pewnie nic z tych dwóch operacji nie wyszło ?
Ps.
Niżej dołączę mój e-mail,bo tu w Polityce nie bywam często a pocztę internetową otwieram codziennie !
Otóż :

riccardo5@wp.pl