Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński: Katyń jest ludobójstwem!

(2)
2011-04-20 17:14 | Kolega królika

2011-04-20

- Katyń jest bez żadnej wątpliwości ludobójstwem - oświadczył dziś na konferencji prasowej Jarosław Kaczyński. Prezes PiS zaatakował też rząd, stwierdzając, że obecnie rządzący Polską działają jak "membrana tego, co się dzieje w Moskwie". Skomentował też prośbę prokuratora generalnego do premiera o wsparcie w prowadzeniu smoleńskiego śledztwa.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego paranoika?

  • 2011-04-20 20:10 | dziadek 2

    Re:Kaczyński: Katyń jest ludobójstwem!

    Ja mam wątpliwości co do twojego stanu emocjonalnego i psychicznego.
    Oj kolego ale nie mój, jak tylko wszedłem na forum Polityki i przeczytałem parę pańskich uwag. Powiedziałem sobie że tego człowieka należy odchamić, nauczyć kultury zachowania, oraz wysłać do szkoły.
    Wdać zamiast do szkoły kolega k. chodził na wagary, ojciec cię lał może nawet molestował a teraz się wyżywasz po chamsku, przy tym nic wartościowego nie przedstawiając. Jesteś człowiekiem nad pobudliwym emocjonalnie i psychicznie, potrzebny ci psycholog choć w twoim wieku i stopnia zaawansowania choroby to raczej psychiatra.