Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Nieściszalni", reż. Johannes Stjarne Nilsson

(1)
Zwolennikom tradycyjnej rozrywki raczej nie polecam.
  • 2011-04-20 19:53 | Nawigator Filmowy

    NIEŚCISZALNI - TWÓRCZA WENDETA NA MUZYCZNĄ CHAŁĘ

    Z jednej strony zgadzam się z recenzją. Pomysł na fabułę choć bardzo ciekawy i moim zdaniem -oskarowy - to scenariusz traktuje postacie i wątki w sposób monotematyczny i mało zaskakujący, czyniąc fabułę płaską. Ale uważam też, że kiedy spojrzeć na film szerzej niż scenarzysta na swoje filmowe wątki to zobaczymy tam także ciekawy humor sytuacyjny i rewelacyjnie nakręcone sceny z tą "muzyką alternatywną". Dzięki nim poszczególne sceny nie są już tylko obrazami, w których niedowartościowani pomyleńcy grają na dziadowskich, przypadkowych sprzętach. Jak na kino niszowe z niszowego festiwali wyszło moim zdaniem nieźle:)
    Całość recenzji na nawigatorfilmowy.pl