Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(5)
Trwa dyskusja na temat prawdziwego przebiegu demonstracji przed Pałacem Prezydenckim w pierwszą rocznicę katastrofy smoleńskiej.
 • 2011-04-21 09:13 | Werbalista

  Bomba prozniowa

  Nie chcialbym tu konkurowac z panem Mizerskim, ale przeslano mi taki link:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Bomba-prozniowa-w-tupolewie-To-nie-ja-oszukuje-ludzi,wid,13339995,wiadomosc.html?ticaid=1c2a6

  Nie moglem sie powstrzymac, aby nie odpisac tak:

  Za link dziekuje, ale to wszystko wielka blaga. Prawda jest taka, ze istotnie zastosowano tu bombe prozniowa, ale rzecz byla znacznie bardziej skomplikowana. Agenci amerykascy Chiccolini i Pinky napisali w tajnym raporcie, ze krotko przed "katastrofa" zaobserwowano w tym rejonie niezidentyfikowany obiekt latajacy. Prof. Rufus A. Firefly rozwniez potwierdza teze, ze prezydent Kaczynski nie zginal w "katastrofie". Najwiekszym skandalem jest to, ze brat prezydenta doskonale wie o co chodzi, choc nikomu tego nie ujawnia, starajac sie zrzucic wine a to na Rosjan, a to na obecny rzad. W istocie, jak mowi prof. Rufus A. Firefly, cala "katastrofa" byla w rzeczy samej zamachem, lecz zorganizowanym przez najwyzej rozwinieta cywilizacja we wszechswiecie - Tralfarmadorian. Obserwujac z ukrycia warunki zycia na Ziemi oraz wszystkich politykow, doszli bowiem do wniosku, ze tak wybitna jednostka, jak Lech Kaczynski bedzie najlepszym prezydentem wszechswiata. Nie mogli tego zrobic wprost, bo wszechswiatowe porozumienia wykluczaja ujawnienie sie tej cywilizacji mieszkancom Ziemi, musiano wiec zorganizowac taki "wypadek", w ktorym Lech Kaczynski zniknie bez sladu, a potem spokojnie ustanowic go prezydentem wszechswiata. Dlatego tez zaden z pasazerow nie mogl przezyc. Jedyna dopuszczona do tajemnicy osoba byl brat - Jaroslaw Kaczynski, ktory jest jednak dzisiaj dosc watlym ogniwem calej skomplikowanej operacji. Czasem nie moze powstrzymac swojego jezyka i twierdzi na przyklad, ze nie rozpoznal ciala swojego brata (prawda - ale mial tego nie gadac). Za duzo mowi tez o polsko-rosyjskiej konspiracji, co moze zdemaskowac caly misterny plan Transfolmadorian. Na szczescie agenci kosmitow, w osobach Macierewicza oraz Fotygi weszli do akcji na calego. Dzieki ich wysilkom nikt juz teraz nie wie o co chodzi. Zapewnili takze Jaroslawa zeby sie specjalnie nie wysilal w wyborach, bo juz niedlugo do brata dolaczy, jako premier wszechswiata.
 • 2011-04-21 17:05 | Kolega królika

  Re:Z życia sfer

  Czyli to jednak był spisek :)
  Powstaje odwieczne pytanie - kto na tym najwięcej zyskał?
 • 2011-04-21 20:10 | Werbalista

  Re:Z życia sfer

  Jak to, kto? Caly Wszechswiat. Sam musisz przyznac, ze nie moze byc lepszego Wwszechswiata, niz ten w ktorym prezydentem jest Lech Kaczynski. A bedzie jeszcze lepszy, gdy dolaczy do niego Jaroslaw, jako premier. Od razu ukroci ekspancje przestrzeni, przez co czas spowolni, albo nawet odwroci, tak aby Polska wrocila do XVI wieku. A jakby sie nie udalo, to tez nie szkodzi. Dobrze przeciez miec premiera Wszechswiata, ktory w zyciu nie widzial "czarnej dziury". W koncu to najbardziej niszczycielska sila w kosmosie.
 • 2011-04-25 12:54 | bryka

  Re:Z życia sfer

  Scenariusz zamachu tralfamadoriańskiego jest jednym z możliwych.Nie będę budowac następnych możliwych.Inni robią to z wielką pasją.Pragnę zwrócic natomiast uwagę na całkiem naukową możliwośc dalszej egzystencji ofiar katastrofy w świecie/światach równoległych.Naukową ,bowiem jedyną słuszną interpretacją dziwności kwantowych, wg Davida Deutscha visiting proffa w Oxford,jest tzw multiversum czyli zbiór światów równoległych.W którymś z tych światów nr boczny 101 lata nadal a uczestnicy feralnego lotu dalej prowadzą owocną działalnośc.JK jest normalny a ja zdrowa.To jest optymistyczne.
 • 2011-04-26 09:10 | Werbalista

  Re:Z życia sfer

  Szanowna Bryko. Wszystkie wysuwane teorie i scenariusze maja jeden wspolny mianownik. Mianowicie nawoluja do odkrycia "prawdy", nie przedstawiajac jednak zadnych dowodow na pokarcie jakiejkolwiek teorii. Wspolny mianownik jest taki, ze PiS zadaje pytania i zada: "Udowodnijcie, ze tak nie bylo". Dlatego pozwolilem sobie tez na nowa teorie i tez wzywam PiS do "udowodnienia, ze tak niebylo". Z calym szacunkiem dla teorii multiversum (wysunietej juz przez Schroedingera), nie ma takiej logicznej mozliwosci istnienia swiata rownoleglego, gdzie JK jest normalny. Najbardziej optymistyczna opcja jest to, ze gdzies tam, w rownoleglym swiecie, jest nienormalny "inaczej". Pozdrawiam.