Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dyrektor z TVP dyżuruje pod Pałacem

(2)
2011-04-21 22:06 | Kolega królika

2011-04-21

Dominik Tarczyński, jeden z aktywnie protestujących w okolicy namiotu Solidarni 2010 przy Pałacu Prezydenckim, jest zatrudniony na etacie w TVP. Do pracy jednak nie chodzi, bo przebywa na zwolnieniu lekarskim. W namiocie pełni wielogodzinne dyżury, a za jego chorobę płacą podatnicy.

- Lekarz mi zezwolił - tłumaczy Tarczyński. O sprawie pisze "Newsweek".

Dominik Tarczyński był dyrektorem kieleckiego oddziału TVP. Zatrudnił go były już prezes TVP Romuald Orzeł z PiS. Z Kielc Tarczyński przeniósł się do Warszawy, gdzie objął stanowisko zastępcy dyrektora ds. eksploatacji w Ośrodku Informatyki i Telekomunikacji. Pełni je do dziś, choć zaraz przed zmianą opcji politycznej na szczytach władzy przy Woronicza (sierpień 2010 r.), uciekł na długoterminowe zwolnienie lekarskie. Pensja dyrektorska w TVP to kilkanaście tysięcy złotych.


To są prawdziwe oblicza "prawdziwych Polaków" ... dość już tego jątrzenia w państwie!