Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy ktoś wie ?

(2)
2011-04-21 23:20 | tkw
Czy ktoś wie, czy pani Henryka Krzywonos ma męża ?

Słucham już po raz kolejny reklamy adopcji w radio. Jest tam taka fraza:
"Honorowym patronatem akcję objęły małżonka prezydenta pani Anna Komorowska i pani Henryka Krzywonos"

1. Jeśli pani Krzywonos ma męża, to czemu o niej nie mówi się "małżonka pana Krzywonosa" ?

2. O ile wiem, to żona prezydenta nie jest kimś umocowanym w prawie, nie jest to prawnie rzecz biorąc żadna szczególna rola. Pewnie feministki zaraz zaczną się zapluwać ze złości, ale wychodzi na to, że Anna Komorowska jest tak fetowana ze względu na to, z kim sypia ... w każdym razie co i raz jej to wypominają ... No bo jakoś pani Krzywonos z tego powodu (jeśli ma męża) nie jest tak fetowana ...

W sumie to denerwują mnie te reklamy - tak w ogóle, nie ta szczególna.