Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"A Wy macie pełne gacie"

(1)
2011-04-22 10:38 | psr18gh
"A Wy macie pełne gacie" powtarza jak mantrę Rafał Ziemkiewicz oglądąjąc jak twierdzi "wpółczesne szczekaczki", które przyrównuje on do dzienników ze stanu wojennego.
Ja z kolei jak widzę redaktora Czyszkowskiego na TVP1 to powtarzam jak mantrę: Blida, Blida, Blida... Powtarzam to zawsze ile razy widzę go w telewizji, ponieważ mam przed oczyma wieczorną "Misję specjalną" na dzień przed samobójczą śmiercią pani Blidy. Że takiemu facetowi nie wstyd występować jeszcze w telewizji.